Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mariusz3636 napisał:

Dzwonili, bilet na Mecz Realu Madryt z CSKA 12.12.2018 w Madrycie. Bilet w formie elektronicznej do wygenerowania na 7 dni przed meczem. Zapomniałem spytać jaka lokalizacja na trybunie a numer był prywatny. Jakby ktoś z Was czekał na telefon od nich to niech spyta na jakie to miejsce jest bilet.

Z dodatkowych informacji jak się dowiedziałem to bilet będzie bezimienny oraz jest to wejściówka dla 1 osoby a nie zaproszenie podwójne.

 

Pytałem o miejsca/sektory to nic nie wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody ipla 7 dni chyba nie opłaca się teraz wrzucać, bo nic nie dają. Ja przeczekam na ligę mistrzów wtedy wrzucę co mam.

 

Raczej administracja nie będzie się chciała ''mieszać'' w kody IPLI. Ale jeśli wpadnie jakiś kod to chętnie dorzucę do puli. Dziś czapka czyli wszyscy ruszyli w bój :D

 

Widzę, że w sklepie pakiet PSP Ipla na cały sezon jest ''wyprzedany''. Czyli za chwilę może się okazać że ruszy lawina na pozostałe nagrody bo inaczej punkty za puchary będą bezznaczeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
8 godzin temu, fizyk123 napisał:

Pucharów nie da się już wymienić na kod na 365 dni na Ligę Mistrzów w Ipli bo mam komunikat "Wyprzedane"

 

To już jest koniec.  ;)

 

 

1.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra !!!

Od około miesiąca gram w tą grę żeby zdobyć 40 pucharów i wymienić na cały sezon LM , bo tylko ta nagroda tak naprawdę mnie interesowała.

Wczoraj udało mi się uzyskać  cel i możecie sobie wyobrazić moją frustrację  jak dzisiaj chciałem odebrać swoją upragnioną nagrodę WYPRZEDANY .Zabrakło jeden dzień ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież było ostatnio 11 tys. kodów w grze dlaczego nie graliście? Ja na jednym z tel celowo zdobylem 3 pkt. i tez wygrałem dostęp na cały sezon. Chyba wszyscy wygrywali ???. Pewnie nikt teraz nie przedłuża abonamentu z opcja Polsat Sport Premium bo wszyscy ogladają na Ipli i stąd wyprzedane.

Edytowane przez ramzi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@pawelgrek, nie martw się. Moim skromnym zdaniem, kody na całoroczny dostęp nadal będą dostępne, ale do wygrania. 

Ostatnio była taka spora ilość tych kodów , że wystarczyło odpalić grę, a dostęp na cały rok sam wpadał. ;)

Sam ustrzeliłem dwa kody. :D

Na osłodę kod na 7 dni: WSJ6XG6CL5

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...