Skocz do zawartości
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie można oddawać kodów na nagrody rzeczowe. Wygrany kod jest przypisany do numeru telefonu na którym się wygrało. I przy odbiorze nagrody trzeba pokazać ten kod z telefonu, oraz podać numer telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze jest to, że dzisiaj do wygrania było/jest 3333 kodów na 7 dni i 7000 na 30 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem zdjęcie kodu i pokazałem w salonie i podałem numer który nie jest zarejestrowany na mnie i wydali nagrodę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My naginamy regulamin przy odbiorze nagród, ale organizator bez skrupułów narusza ten regulamin. Jest napisane, że w razie braku nagród dostaje się inną o podobnej wartości, a to tzw. kłamstwo pospolite. Nie wspomnę o wymuszaniu przez organizatora wycieczek po punktach, by spróbować znaleźć sobie odpowiednią ilość nagród, co przeważnie pozostaje marzeniem na długi czas. Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kod na cały sezon podać tutaj czy wysłać komuś ?

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z miłą chęcią!

Daj na PRIV

@aro

Wielkie dzięki:brawo:

Edytowane przez OlafS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Foton napisał:

My naginamy regulamin przy odbiorze nagród, ale organizator bez skrupułów narusza ten regulamin. Jest napisane, że w razie braku nagród dostaje się inną o podobnej wartości, a to tzw. kłamstwo pospolite. Nie wspomnę o wymuszaniu przez organizatora wycieczek po punktach, by spróbować znaleźć sobie odpowiednią ilość nagród, co przeważnie pozostaje marzeniem na długi czas. Porażka.

Dokładnie. Chciałem odebrać czapkę zimową. Nie było na stanie to pracownik nie chciał wydać czapki z daszkiem. A jak powiedziałem o zapisie w regulaminie, że jak nie ma nagrody to dają inną o podobnej wartości to w żywe oczy kłamał, że tak nie może robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

O kody ipla chyba gra ułamek graczy, bo słaby wynik punktowy. Mimo to 200/3333

Edytowane przez MartinFC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nikomu na abonamentach przecież nie zależy. Skoro graczy jest 6500, to po co po kilka razy wpychać te nagrody, skoro każdy chcący już dawno sobie odebrał.

Edytowane przez Foton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś miał jeden kod za dużo na roczny dostęp do IPLA to chętnie bym p[beep]rnął :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro wydają nagrody na screen z kodem, to w takim razie mogę się z kimś zamienić :D Ja mam chyba do odbioru jeszcze z 4 koszulki ciemne. A chętnie bym przyjął piłkę. Jakoś nie mogę nigdy na nią trafić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest fizycznie niemożliwe. Myślę, że ludzie w kodzie coś kombinują. W sumie uruchomić stronę gry i zagrać na kompie do tylko dwa kliknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

29 minut temu, Lukasz.sz napisał:

To jest fizycznie niemożliwe. Myślę, że ludzie w kodzie coś kombinują. W sumie uruchomić stronę gry i zagrać na kompie do tylko dwa kliknięcia.

Nic nie kombinuję. Ale zawsze jestem maksymalnie około miejsca 15-25. Więc Ci co są wyżej to muszą coś kombinować.. Jakby ktoś miał odpowiedz na moje pytanie to proszę się wypowiedzieć.

Edytowane przez Mariusz3636

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kody 30 dniowe na PSP:

YFWT2FMCM4

X7Y6SXXCM6

3XGLR4FCM7

E43WNFYCM3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kod na 7 dni:
9974GHCCL1

Kod na 30 dni:
WEW3LMXCM8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kod na 30 dni ^^ LR2M72FCM3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gracie w wersję premium ? Tam są jakieś lepsze nagrody ?

Chciałem się zarejestrować ale te zgody, które trzeba zaznaczyć to praktycznie bezczelne wymuszanie wszystkich danych i zgoda na robienie z nimi wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak są lepsze nagrody. Można wygrać bilet na mecz, cały sezon LM w Ipla, słuchawki, telefony  itd.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwonili, bilet na Mecz Realu Madryt z CSKA 12.12.2018 w Madrycie. Bilet w formie elektronicznej do wygenerowania na 7 dni przed meczem. Zapomniałem spytać jaka lokalizacja na trybunie a numer był prywatny. Jakby ktoś z Was czekał na telefon od nich to niech spyta na jakie to miejsce jest bilet.

Z dodatkowych informacji jak się dowiedziałem to bilet będzie bezimienny oraz jest to wejściówka dla 1 osoby a nie zaproszenie podwójne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi