Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

My naginamy regulamin przy odbiorze nagród, ale organizator bez skrupułów narusza ten regulamin. Jest napisane, że w razie braku nagród dostaje się inną o podobnej wartości, a to tzw. kłamstwo pospolite. Nie wspomnę o wymuszaniu przez organizatora wycieczek po punktach, by spróbować znaleźć sobie odpowiednią ilość nagród, co przeważnie pozostaje marzeniem na długi czas. Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Foton napisał:

My naginamy regulamin przy odbiorze nagród, ale organizator bez skrupułów narusza ten regulamin. Jest napisane, że w razie braku nagród dostaje się inną o podobnej wartości, a to tzw. kłamstwo pospolite. Nie wspomnę o wymuszaniu przez organizatora wycieczek po punktach, by spróbować znaleźć sobie odpowiednią ilość nagród, co przeważnie pozostaje marzeniem na długi czas. Porażka.

Dokładnie. Chciałem odebrać czapkę zimową. Nie było na stanie to pracownik nie chciał wydać czapki z daszkiem. A jak powiedziałem o zapisie w regulaminie, że jak nie ma nagrody to dają inną o podobnej wartości to w żywe oczy kłamał, że tak nie może robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/file/d/1k-caOU6S7Z3AF7IRzDdaX4XDrGL6U4Uh/view?usp=sharing

Mi się udało wygrać bilet 7 listopada, pytatnie czy będą imienne czy nie i na który mecz, czy ktoś z Was już wygrał też i dzwonili do Was w sprawie odbioru ?

Edytowane przez Mariusz3636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, Lukasz.sz napisał:

To jest fizycznie niemożliwe. Myślę, że ludzie w kodzie coś kombinują. W sumie uruchomić stronę gry i zagrać na kompie do tylko dwa kliknięcia.

Nic nie kombinuję. Ale zawsze jestem maksymalnie około miejsca 15-25. Więc Ci co są wyżej to muszą coś kombinować.. Jakby ktoś miał odpowiedz na moje pytanie to proszę się wypowiedzieć.

Edytowane przez Mariusz3636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili, bilet na Mecz Realu Madryt z CSKA 12.12.2018 w Madrycie. Bilet w formie elektronicznej do wygenerowania na 7 dni przed meczem. Zapomniałem spytać jaka lokalizacja na trybunie a numer był prywatny. Jakby ktoś z Was czekał na telefon od nich to niech spyta na jakie to miejsce jest bilet.

Z dodatkowych informacji jak się dowiedziałem to bilet będzie bezimienny oraz jest to wejściówka dla 1 osoby a nie zaproszenie podwójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...