Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

Tak, oglądałem. Ale dziwne, bo dalej mi się pojawiają przy oglądaniu, a np. przy wypełnionej ankiecie jest już jasne info, że wypełniona.

Hmm... No ktoś ostatecznie te nagrody musi sponsorować.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie.

Każdy tak ma, że jest wyświetlone info o zdobyciu pucharów za obejrzenie reklamy, a ich już nie dodaje, jak się wcześniej obejrzało.

Powiem tak: grę premium to można o kant pewnej części ciała roztrzaskać. 3 telefony, 3 różne wyniki, a miejsce w rankingu to samo. :D

Właśnie, o kij tu chodzi?

Też na jednym pomyliłem się, bo robiłem na szybkości już przy trzecim podejściu, a na drugim telefonie do końca doszedłem, ale wolniej i małe różnice w rankingu.

Nagroda ta sama, jak coś.

Szczerze to nie wiem...
A najlepsze jest to, że ktoś na FB napisał, że miał wynik większy na jednym telefonie niż na drugim, a miejsce w rankingu niższe, niż na telefonie z niższym wynikiem. Taka zmiana. :D

Teoretycznie może być kilka rankingów. Na jednym telefonie mógł mieć grę np. o piłkę, na drugim o koszulkę i niewykluczone, że każda nagroda ma swój ranking.

Choć też podejrzewam Polsat, że coś kombinują przy tej grze. Tak jak już pisałem, wczoraj pół godziny przed północą byłem 943 (950 zdobywało nagrodę) i tak się dziwnie złożyło, że w ostatnich minutach przed końcem gry zacząłem co 10 sekund spadać o jedno miejsce.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Z tego co wyczytałem w regulaminie, to naliczanie ma się odbywać raz na dobę. 

Ja też zauważyłem brak naliczeń pucharów u mnie kilka dni temu za oglądanie reklam.

Tak jak pisałem. W takie dni jak dzisiaj uważam, że gra to jeden wielki przekręt.

Dają nam wygrywać kiedy im to dopowiada ;) 

Ciekawe, czy ktoś wygrywa te bilety? Mam nadzieje, że znajdzie się taka osoba na forum której się poszczęści. Jeśli to jest możliwe. 

Edited by kingofsouth

Ja tam w sumie gram dla darmowego rocznego abonamentu telefonicznego i darmowego rocznego internetu LTE także tak czy siak nie będę porzucał tej gry :D 

A wogóle to ktokolwiek wygrał z was bilet na mecz?Bo nie widzę żeby choć jedna osoba się tu pochwaliła wygraną. Rano gdy patrzyłem, to było ok.90 kilka biletów do wygrania jak się nie mylę. A tu nic?

A co do tych pucharów za reklamy,to chyba faktycznie nie ma sensu ich oglądać .

Przed chwilą wynik zrobiony 207 pkt i miejsce 553 - także bez szans na szalik.

Przy grze premium o bilety, gra się zacinała - masakra jakaś...

Udało się komuś dziś coś zdobyć?

FNX2472CL5  Ipla 7 dni, termin ważności do 17 listopada😀    TJXY65CL5  do 20 listopada

Edited by BODEK510

A u mnie to co widać na załączonym obrazku.

Nawet się grać mi nie chciało, co nie zmienia faktu, ze jutro będzie 7 dniowy kod do oddania.

45713043-292174211403191-615990531784179

Powiem tak... Waliło mi wczoraj bardzo ściemą, aż się zarejestrowałem na forum, bo chciałem swoje niezadowolenie wyrazić jeśli chodzi o tą grę Premium....

Po kolei:

Grałem na 4 numerach.

Na jednym zagrałem rano i zajmowałem 40 pozycję, tutaj grałem dość wolno i szybko wyleciałem ze zwycięskiej liczby 91.

Na drugim numerze zagrałem w standardowej grze, gdzie się pomyliłem (bo jest jakaś wadliwa i czasami pierwsze dotknięcie nie jest zaliczane) i miałem 62 punkty.  Szybko wpadłem do gry Premium, zwiększyłem tempo i o dziwo nie pomyliłem się - zajmowałem dobre 19 miejsce. Ok. 18:00 byłem według gry na 68 miejscu.

Na trzecim numerze zamieściłem się w 91 aż do godziny 23:00, wtedy szybciutko zleciałem na 93 miejsce i prawie do końca dnia na nim pozostałem.

Na czwartym numerze zagrałem wieczorem, ok. 21:00 i miałem 60 miejsce.

Podjarany, że może uda się zgarnąć aż dwa bilety, co chwilę sprawdzałem swoje miejsce, aż tu nagle... Na numerze 2. zamieniły się moje wyniki z grą standardową, czyli miałem teraz w Premium 62 punkty i ponad 1000 miejsce (serio!) a w grze o szalik miałem 207. Na numerze czwartym w ciągu ponad godziny spadłem na ponad 900 miejsce :D

2a61eb1025613794.jpg

Smiech na sali, ewidentnie na tamten moment była to ściema, bo nagle tu mi się wyniki zamieniły, tu spadłem o 900 pozycji a na ostatnim spadłem na 92 miejsce i na nim zostałem już do końca :D

No ale jest jedno pocieszenie z rana... Na numerze, gdzie zamieniły się wyniki Premium ze standardową dostałem sms'a z linkiem do biletu, także jest potwierdzone... Bilet dało się wygrać :) Chociaż nerwów mi zszargali wczoraj przez to niedorobienie gry.

Dzisiaj wszędzie do wygrania IPLA i pewnie każdy tak będzie miał. Ja ogólnie mam już dwie torby tych gadżetów, kilka koszulek, parasoli, czapek itp. Głupie jest, że trzeba chodzić do punktów i oczywiście nagród w punktach nie ma, muszą je zamawiać dla konkretnej osoby i przychodzą pojedynczo... Nie mają większych ilości na stanie.

Edited by Twin

Parasol składany udało się komuś odebrać bez problemu? Ja odwiedziłem parę punktów i albo nie mieli, albo kod im nie wchodził do bazy...

Edited by bart18

7 minut temu, Foton napisał:

Mam kilka kodów na białe koszulki, a bardzo chętnie wymieniłbym je na ciemne. Może ktoś chętny ? - PW

Idź z kodem do punktu. Jak będą normalni ludzie to dadzą Ci czarną tak jak mi.

Mam już dwie białe, jedną czarną plus jeden kod na białą.

26 minut temu, Lukasz.sz napisał:

Idź z kodem do punktu. Jak będą normalni ludzie to dadzą Ci czarną tak jak mi.

To chyba u mnie w trzech punktach pracują "nienormalni", bo mają czarne, ale nie dadzą, bo twierdzą, że aby zeszło ze stanu, musi być konkretny kod... Jak dla mnie, to wydawanie nagród w tym konkursie jest totalną porażką. Pomijam fakt, że wciąż brak słuchawek sprzed dwóch tygodni. Tłumaczą też, że jeśli nie zejdzie im ze stanu właściwa koszulka, to nie mogą wydrukować protokołu odbioru.

Edited by Foton

Dokładnie, kody na koszulki masz konkretne: biała lub niebieska. Szaliki masz obojętnie który kolor.