Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie może być kilka rankingów. Na jednym telefonie mógł mieć grę np. o piłkę, na drugim o koszulkę i niewykluczone, że każda nagroda ma swój ranking.

Choć też podejrzewam Polsat, że coś kombinują przy tej grze. Tak jak już pisałem, wczoraj pół godziny przed północą byłem 943 (950 zdobywało nagrodę) i tak się dziwnie złożyło, że w ostatnich minutach przed końcem gry zacząłem co 10 sekund spadać o jedno miejsce.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak jak pisałem. W takie dni jak dzisiaj uważam, że gra to jeden wielki przekręt.

Dają nam wygrywać kiedy im to dopowiada ;) 

Ciekawe, czy ktoś wygrywa te bilety? Mam nadzieje, że znajdzie się taka osoba na forum której się poszczęści. Jeśli to jest możliwe. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle to ktokolwiek wygrał z was bilet na mecz?Bo nie widzę żeby choć jedna osoba się tu pochwaliła wygraną. Rano gdy patrzyłem, to było ok.90 kilka biletów do wygrania jak się nie mylę. A tu nic?

A co do tych pucharów za reklamy,to chyba faktycznie nie ma sensu ich oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Waliło mi wczoraj bardzo ściemą, aż się zarejestrowałem na forum, bo chciałem swoje niezadowolenie wyrazić jeśli chodzi o tą grę Premium....

Po kolei:

 

Grałem na 4 numerach.

Na jednym zagrałem rano i zajmowałem 40 pozycję, tutaj grałem dość wolno i szybko wyleciałem ze zwycięskiej liczby 91.

Na drugim numerze zagrałem w standardowej grze, gdzie się pomyliłem (bo jest jakaś wadliwa i czasami pierwsze dotknięcie nie jest zaliczane) i miałem 62 punkty.  Szybko wpadłem do gry Premium, zwiększyłem tempo i o dziwo nie pomyliłem się - zajmowałem dobre 19 miejsce. Ok. 18:00 byłem według gry na 68 miejscu.

Na trzecim numerze zamieściłem się w 91 aż do godziny 23:00, wtedy szybciutko zleciałem na 93 miejsce i prawie do końca dnia na nim pozostałem.

Na czwartym numerze zagrałem wieczorem, ok. 21:00 i miałem 60 miejsce.

 

Podjarany, że może uda się zgarnąć aż dwa bilety, co chwilę sprawdzałem swoje miejsce, aż tu nagle... Na numerze 2. zamieniły się moje wyniki z grą standardową, czyli miałem teraz w Premium 62 punkty i ponad 1000 miejsce (serio!) a w grze o szalik miałem 207. Na numerze czwartym w ciągu ponad godziny spadłem na ponad 900 miejsce :D

2a61eb1025613794.jpg

 

 

Smiech na sali, ewidentnie na tamten moment była to ściema, bo nagle tu mi się wyniki zamieniły, tu spadłem o 900 pozycji a na ostatnim spadłem na 92 miejsce i na nim zostałem już do końca :D

 

No ale jest jedno pocieszenie z rana... Na numerze, gdzie zamieniły się wyniki Premium ze standardową dostałem sms'a z linkiem do biletu, także jest potwierdzone... Bilet dało się wygrać :) Chociaż nerwów mi zszargali wczoraj przez to niedorobienie gry.

Dzisiaj wszędzie do wygrania IPLA i pewnie każdy tak będzie miał. Ja ogólnie mam już dwie torby tych gadżetów, kilka koszulek, parasoli, czapek itp. Głupie jest, że trzeba chodzić do punktów i oczywiście nagród w punktach nie ma, muszą je zamawiać dla konkretnej osoby i przychodzą pojedynczo... Nie mają większych ilości na stanie.

 

Edytowane przez Twin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lukasz.sz napisał:

Idź z kodem do punktu. Jak będą normalni ludzie to dadzą Ci czarną tak jak mi.

To chyba u mnie w trzech punktach pracują "nienormalni", bo mają czarne, ale nie dadzą, bo twierdzą, że aby zeszło ze stanu, musi być konkretny kod... Jak dla mnie, to wydawanie nagród w tym konkursie jest totalną porażką. Pomijam fakt, że wciąż brak słuchawek sprzed dwóch tygodni. Tłumaczą też, że jeśli nie zejdzie im ze stanu właściwa koszulka, to nie mogą wydrukować protokołu odbioru.

Edytowane przez Foton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...