Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Właśnie,  miałem pisać. Kody co dzisiaj wygrałem już są rozdysponowane. 

Obiecałem je komuś w mojej rodzinie dać.

Co nie oznacza , że się nie podzielę następnym razem jak wygram.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kudelek napisał:

Dzisiaj o bilet 207pkt - 233 miejsce? i ciągle spada, a o parasolkę na razie 158 miejsce, więc też pewnie się nie dam rady.

 

U mnie to samo - dziś parasol i podobnie jak u Ciebie pewnie się nie załapię, bo 128 miejsce w tej chwili. Mojego sposobu szybkość gry już chyba nie jestem w stanie ulepszyć i niestety nagrody po 300 sztuk się nie łapię nigdy, jak jest 600 to zależy jak się uda.

Co do biletów w premium, wiadomo że nie było co liczyć przy takiej ilości ;) na tą chwilę mam 222 miejsce.

 

Co do gry, szkoda mi tylko że grając na 2 telefonach, mam 4 koszulki, 2 piłki (no i pełno zniżek na abonamenty, ale tego nie liczę), ale nigdy nie miałem nawet gry ani o koszulkę ciemną, ani o szalik, ani o czapeczkę. Raz tylko miałem o ten worko-plecak przy pierwszej grze, ale nie wiedziałem że jak się podejrzy o co jest gra, i się wyjdzie, to grę się traci :) Tak straciłem szansę na plecak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
37 minut temu, Maniu napisał:

 

 

 

Co do gry......nigdy nie miałem nawet gry ani o koszulkę ciemną, ani o szalik, ani o czapeczkę.

A u mnie właśnie takie nagrody. Dzisiaj był szalik w zwykłej grze a w premium, wiadomo bilet, ale tego jeszcze nie odpalam.

Dodam, że te zestawy się dublują bo na drugim telefonie to samo jest do wygrania.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Luke Golos napisał:

Dostałeś jakiegoś SMSa lub wiadomość na pocztę? Pytam, bo sam czekam na słuchawki, a kod ważny do jutro

Właśnie nic nie dostałem, napisałem do nich maila, że kod traci ważność za 3 dni, a nagrody dalej nie ma. Odpisali mi, że zaczęli wysyłać słuchawki do punktów i mam podejść poniedziałek/wtorek to powinny już być. Poszedłem we wtorek i już były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie moge grac premium... Ciagle pokazuje "Weryfikacja nie powiodła sie" i ze mam uzyc tego samego numeru, jak podczas pierwszej rejestacji. Przeciez znam swój numer. A pokazuje "jestes juz w klubie pemium". Dziwne troche.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest tyle, że wystarczy kilka punktów zdobyć. Akurat te zniżki rozdają często po kilka tysięcy sztuk. 

 

Dziś odpaliłem stronę i od razu miałem 0 pkt.. Co ciekawe, to miejsce mam lepsze, niż po przejściu wielu rund. Pewnie za bardzo nie ogarniają sami tych systemów, bo nie wierzę, że dziś z 0 pkt jestem na miejscu nr. 1000, a wczoraj zdobyłem 100pkt i od razu 2300 któreś. :D

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...