Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

No to jutro wygrywam sezon LM w IPlaX2  :D

Mimo słabych wyników.  Bawimy się dalej. :brawo:

 

 

 

1.jpg  2.jpg

Tak na marginesie, żona dzisiaj w zwykłej grze uzyskała 184 punkty i nadal to za mało. Jeden wielki szwindel. ;)

 

Edit:

Ktoś chce kod na 7 dni?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kingofsouth napisał:

Tak na marginesie, żona dzisiaj w zwykłej grze uzyskała 184 punkty i nadal to za mało. Jeden wielki szwindel. ;)

No nie wiem. Max, czyli 207 nie jest trudny do zdobycia. Problem jest wtedy, kiedy chcesz to zrobić jak najszybciej, bo dużo łatwiej się pomylić.

 

PS. Ja na razie 893, a 950 osób wygrywa koszulkę. Może się załapię :)

 

Ciekaw jestem też, czy ranking jest wspólny dla wszystkich, czy każda nagroda ma swój ranking.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dołączyłem do gry z drugiego numeru, nie dołączałem do klubu premium, a w sklepie mi pokazuje, że jestem w klubie premium, mimo że nie jestem, bo nie podawałem żadnych danych i nie dostaje 3 punktów za grę.

Miał ktoś podobną sytuacje? I jak w takiej sytuacji dołączyć do klubu premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzy dni grania przez dwa dni nie mogłem bo niby zagrałem już i mam 0 pkt. Choć na milion procent nie grałem tego dnia. Do tego po podaniu tego samego numeru w grze premium co zwykłej wyskakuje że błąd weryfikacji numer resetowany wpisywane poprawnie i wraz to samo ktoś ma pomysł co może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...