Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

U mnie żona ma system ;) i 140 punktów to max jaki uzyskała.

To jednak za mało jak się gra o nagrody rzeczowe, bo tylko 500-600 osób wygrywa. Mi tam bardziej chodzi o kumulacje pucharów.

Choć jak wpadną po drodze jakieś nagrody to się nie obrażę.  ;)

Przyznawać się ile najwięcej uzyskaliście punktów?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak nie skuszę to też mam zazwyczaj maksymalnie 207 pkt. Czasem się nie uda bo staram się czubki jak się da. Jak jest nagroda typu parasol, nigdy się nie udało, mimo 207 pkt. Miałem miejsce koło 500-600 a nagród było ok. 400.
Ja gram na 2 telefonach i fakt taki, że mam tylko piłki, koszulki białe i kody, a najczęściej abonamenty Polsat i plus co mnie nie interesuje więc nawet się nie staram. Wczoraj miałem więc chyba z 15 pkt na abonament plus i... załapałem się na wygraną.
Gry o czapeczki czy szaliki to jeszcze nie miałem ani razu od samego początku. Nie wiem jak to jest przydzielane. Dziś mam grę o piłkę, zdobyłem 207 pkt. i aktualnie mam ok 160 miejsca - może się uda, bo nagród jest ponad 1100 jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mam do wygrania kolejny raz iple na 7 dni. Oni te nagrody, to chyba przydzielają jakoś regionalnie, w zależności od miejsca zamieszkania. Inni piszą, że ciągle mają piłki, a ja ani razu jej nie miałem, choć bardzo by mi się przydała. Za to mam już chyba z 6 szalików i koszulek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sokol1990 napisał:

Ja dziś mam do wygrania kolejny raz iple na 7 dni. Oni te nagrody, to chyba przydzielają jakoś regionalnie, w zależności od miejsca zamieszkania. Inni piszą, że ciągle mają piłki, a ja ani razu jej nie miałem, choć bardzo by mi się przydała. Za to mam już chyba z 6 szalików i koszulek. 

Ja np. miałem tylko raz plecak. A tak to albo szaliki, albo koszulki, albo czapki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że każdego gracza wrzucają danego dnia do jakiejś większej podgrupy graczy, która rywalizuje o daną nagrodę. Ja dziś mam np. piłkę i 1250 nagród do wygrania. Inny gracz ma kod ipla i np 3000 nagród. I tak każdy walczy w swojej grupie o nagrodę, gdzie jest osobny ranking itd. Z ciekawostek, udało mi się dziś zdobyć 207 punktów, czyli maxa a jestem już na 1326 miejscu i nie mam szansy na piłkę. Chyba jakieś boty w to grają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...