Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też napisali, że mam czekać na SMS.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musimy czekać, aż rzeczywiście dostaniemy te SMSy z możliwością odbioru w danym punkcie. Jeśli chodzi o dzienne nagrody rzeczowe, to ja gram na żony telefonie i swoim i jeszcze mi się nie zdarzyło, żebyśmy mieli różne nagrody, zawsze oboje mamy to samo do wygrania. Gram już chyba od 3 tygodni i o dziwo nie miałem do wygrania jeszcze piłki, cały czas koszuli, szaliki, czapki i ewentualnie parasol. No i oczywiście kody do ipli. A myślałem, że danego dnia wszyscy gramy o jedną tą samą nagrodę. A z tego, co tu przeczytałem to bywa to różnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tylko szaliki koszulki i czapki.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tyrla napisał:

Myślicie, że będzie jakiś problem z odebraniem nagrody ?

Nie będzie problemu. Sam na początku, jak zacząłem grać to odczytałem kod od razu, a po nagrodę poszedłem po kilku dniach i wydano mi ją bez problemu. 

U mnie dziś na dwóch telefonach do wygrania czapki zimowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi nagrodami premium widzę, że są niezłe jaja. Ja chyba sobie jako miejsce do odebrania nagrody premium (jakbym ustrzelił) wybiorę inny salon Plusa. Bo w moim mieście to chyba jacyś nieogarnięci pracują. :D

 

Czyli ogólnie po kontakcie konsultanta i otrzymaniu SMS-a z kodem i tak trzeba czekać na kolejnego SMS-a z info, że dana nagroda jest w punkcie, tak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno byc problemu. Ja od początku gry mam tylko koszulki 6x, czapki 5x, szaliki 5x. Zadnej gry o pilke.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ustalam sobie od góry cyfry od 1 do 6 i zaś zapisuję kombinację na kartce. Wymaga to podzielności uwagi, ale jest to dobra metoda, skoro przyniosła sporo nagród rzeczowych. Myślę, że nie będzie teraz jaj w grze premium i ranking będzie się odświeżał.

 

A co do nagród normalnych to powiem wam, że u mnie w Rogoźnie jest problem. Fizycznie są czapki, ale po wpisaniu kodu okazuje się, że w systemie ich nie ma na stanie magazynowym. A, że jeden kod dzisiaj ma koniec ważności to złożyłem od razu reklamację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie każdy z nas ma super pamięć, a jak naprawdę jest to każdy wie. ;)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2018 o 16:40, Random1989 napisał:

Wiecie może do kiedy (od momentu odebrania) można użyć kod na umowę z 12 miesiącami za 0 zł? Do końca gry, czyli 17 grudnia? Do końca roku? 14 dni od odebrania? A może dłużej?

 

W dniu 2.11.2018 o 16:44, kingofsouth napisał:

Też jestem tego ciekaw.

Może przed świętami będzie jeszcze taniej i wtedy by mi wyszło na dwa lata prawie za nic, bo jakaś promocja w CP zapewne wskoczy. ;)

No i oczywiście zniżka za to, że jestem w Plusie.

LM do końca sezonu odebrana. 50 pucharów pozostawiam sobie na później.  :D

 

 

 

Na każdej wygranej mam termin odbioru do 14 dni, i tak ab CP gdzieś do 9.11 a internet Plus do 11.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, szyzag123 napisał:
Ja ustalam sobie od góry cyfry od 1 do 6 i zaś zapisuję kombinację na kartce. Wymaga to podzielności uwagi, ale jest to dobra metoda, skoro przyniosła sporo nagród rzeczowych. Myślę, że nie będzie teraz jaj w grze premium i ranking będzie się odświeżał.
 
A co do nagród normalnych to powiem wam, że u mnie w Rogoźnie jest problem. Fizycznie są czapki, ale po wpisaniu kodu okazuje się, że w systemie ich nie ma na stanie magazynowym. A, że jeden kod dzisiaj ma koniec ważności to złożyłem od razu reklamację.

 

Tez mam taką metodę, że spisuję kombinację, próbuję rożnych sposobów zapisu, a później grania.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...