Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na stanie 2 kody do tygodniowego dostępu pakietu Polsat Sport Premium na IPLA wygrane wczoraj podczas gry "Gra Liga". Nieużywane, ale dzisiaj będą odbierane, by były już one aktywne do wpisania na koncie IPLA.

Normalnie taki dostęp kosztuje 40zł, jednak ja nie będę taki chytry, ponieważ uważam, że nie są one tyle warte. Więcej szczegółów na priv. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Z uwagi na pogłębiający się chaos w wątku usługi IPLA (posty o konkursie zamiast o usłudze), wydzielam całą dyskusję o konkursie do osobnego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zbyt wymagająca... Wczoraj zagrałem a dziś przyszedł SMS z kodem.

Dziennie wygrywa 2500 najlepszych wyników, szczerze to mam wątpliwości czy tylu w to gra.  default_icon_wink.gif

 

Kod oczywiście oddam za darmo.

Kto jest chętny?

Ja chętnie bym przyjął default_smile.png nie mam Polsatu premium więc idealnie by się przydało na środowy mecz Barcelony default_wink.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maniu napisał:

Wczoraj było dla pakietu 2500 osób. Dziś jest jakiś worek czy coś tam i zrobili 1000 osób. Widać że to nie jest stała ilość

 

Dziś (przynajmniej u mnie) 3500 najlepszych wygrywa kod Ipla Polsat Sport Premium na 30 dni.  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 to chyba może się dziś chyba udać ;) zdobyłem 52 pkt. W ogóle co w sytuacji jak jeden dzień się wygra np. pakiet 7 dni a dzień później pakiet 30 dni? Można dodać oba? okresy się sumują? Odebrać nagrodę w sumie trzeba w ciągu 3 dni, więc trochę słabe że nie można użyć kodu dopiero jak ważność poprzedniego się skończy. W regulaminie nie ma nic o takim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 pkt to max w tej gierce, wtedy o miejscu decyduje chyba czas, ale z tego co obserwuję to nawet 3500 osób w to nie gra na razie. :) Kodów nie da się chyba skumulować, szukałem wszędzie takiej możliwości po wbiciu jednego 7-dniowego i nie mogłem znaleźć.
Swoją drogą ta gra pokazuje jaką te 40zł/7 dni (czy 30 dni) jest bardzo przesadzoną ceną, skoro w niej tak ochoczo za darmo (no może nie do końca za darmo bo za podanie numeru) rozdają. ;) W puli nagród jest 255 tys. kodów.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest na tyle życzliwy że kod oddaje, proponowałbym wysyłać go w wiadomości prywatnej do pierwszej osoby, która poprosi, ale jednoczesnym na forum się udziela. Na allegro kody się już sprzedają za ok 30 zł. Pełno jest tu nieuczciwych obserwatorów niezwiązanych z forum, tylko po to żeby żeby kod przejąć i 30 dniowe konto sprzedać

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się może okazać ile osób w to gra - dają 7000 kodów miesięcznych

 

Jedna sprawa mnie jeszcze ciekawi, jak jest u Was. Regulamin mówi o dodatkowych pucharach +1 lub +3 za oglądanie reklam raz dziennie. Jest to w ogóle dostępne? reklamy obejrzeć można, ale punktów żadnych u mnie za to nie dodaje

Edytowane przez Maniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@22BART22

 

to nie tak, regulamin mówi w pkt. 6

"Pobranie kodu jest równoznaczne z rozpoczęciem odliczania czasu jaki pozostał na odebranie nagrody w POS lub na stronie internetowej. Zwycięzca może odebrać nagrodę w ciągu:
a) 72 godzin od momentu wygenerowania i wysłania unikalnego kodu – w przypadku nagród codziennych,"

 

Bardziej bym powiedział, że od pobrania kodu (czyli jego wygenerowania po kliknięciu w link) jest 3 dni na aktywację w ipla. Regulamin wg. mnie nie określa natomiast jak długo ważny jest link w sms do wygenerowania kodu.

Edytowane przez Maniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...