Jump to content
ANDPOL

Problem z MUX-3 południe Łodzi.

Recommended Posts

Od około tygodnia zaobserwowałem problemy z sygnałem MUX-3 w różnych lokalizacjach (Tuszyn, Pabianice, Ksawerów). Pozostałe muxy chodzą dobrze, a mux-3 sieje błędami. Musi być to wina nadajnika, bo anteny różne z samym symetryzatorem, z bezpośrednią wzrokową widocznością komina. W tych miejscach dekodery i TV radzą sobie jeszcze z tym sygnałem, ale w miejscach, gdzie warunki odbioru są trudniejsze, mux-3 jest nie do oglądania.

Edited by ANDPOL

Rzeczywiście w Rzgowie podobny problem. Co prawda działa, bo odbiornik redukuje błędy, ale pre Viterbi są dość duże, a wcześniej zawsze wskazanie pokazywało 0. Za to dużo gorzej jest z L3, bo tam już czasami nawet post Viterbi są obecne.

• Upvote 1

W dniu 27.10.2018 o 11:56, ANDPOL napisał:

Od około tygodnia zaobserwowałem problemy z sygnałem MUX-3 w różnych lokalizacjach (Tuszyn, Pabianice, Ksawerów). Pozostałe muxy chodzą dobrze, a mux-3 sieje błędami. Musi być to wina nadajnika, bo anteny różne z samym symetryzatorem, z bezpośrednią wzrokową widocznością komina. W tych miejscach dekodery i TV radzą sobie jeszcze z tym sygnałem, ale w miejscach, gdzie warunki odbioru są trudniejsze, mux-3 jest nie do oglądania.

W dniu 29.10.2018 o 21:28, james_b napisał:

Rzeczywiście w Rzgowie podobny problem. Co prawda działa, bo odbiornik redukuje błędy, ale pre Viterbi są dość duże, a wcześniej zawsze wskazanie pokazywało 0. Za to dużo gorzej jest z L3, bo tam już czasami nawet post Viterbi są obecne.

Rzeczywiście MUX L3 jest nie do oglądania, ale jak leci "Lista Śląskich Szlagierów" jakoś to wytrzymuję. U mnie pod Pabianicami wszystkie MUXy to koszmar oprócz... MUX 3. TVP nie oglądam, chyba że "To był rok". Panie Schetyna, niech Pan zlikwiduje to TVP bo jak się włączy, szczególnie TVP Info i "Wiadomości" czy "Teleexpress", to i uszy, i oczy puchną! A na miejscu tych kanałów na MUX 3 życzę sobie:

-TVN HD

-kanał lokalny, np. w Łódzkiem NTL Radomsko

-FOOD NETWORK

-TVN Style

-TVN 24

-Mango 24

A teraz pytanie do Was - drodzy forumowicze - a nawet dwa:

-Czy popieracie p. Schetynę?

-Jeżeli na tamto odpowiedzieliście twierdząco, to jakimi kanałami byście zagospodarowali pusty MUX 3? O, i mają likwidować Polskie Radio, jak PO wygra wybory, czyli jakbyście zagospodarowali puste częstotliwości UKF i pusty MUX R3? By się w Łódzkiem przydał RMF Maxxx