Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam takie pytanie, czy karta Elite HD 5+viaccess orca V6 będzie działała w czytnikach uniwersalnych. Posiadam kartę Elite HD 5+ i nie działa mi ona w czytniku uniwersalnym obsługiwanym przez oscam, poprzednia stara działała bez zarzutu. Czy do tych kart jest koniecznie wymagany moduł, bo włożona do modułu działa bez problemu. Jaki tuner z czytnikiem uniwersalnym jest w stanie tę kartę obsłużyć? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na odpowiednim forum dostałeś odpowiedź - tu lepszej nie uzyskach.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zacytuj ją tu, i żadnej pomocy nie otrzymałem, podałem dane jakie są na karcie i cisza, chyba nawet Tobie ;) Widzę, że jestem jedyny, który takiej karty używa ;) Ale spoko nie przejmuj się tym. Może kiedyś znajdzie się ktoś, kto zetknął się z tym problemem i będzie miał coś konkretnego do powiedzenia, oraz chęć pomocy. Oczekuję konkretnej odpowiedzi działa w czytnikach uniwersalnych czy nie. Czy to tak wiele? Oczywiście i na tym forum kliknę na serduszko przy Twojej odpowiedzi w ramach podziękowania :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może byś się zastanowił i doszedł do wniosku że być może jest mało osób które posiadają tą kartę z uwagi na to że większość tych kanałów jest u polskich operatorów. Piszesz że oczekujesz konkretnej odpowiedzi, rzucasz sie z pretensjami, a sam nie piszesz konkretnie. Na jakim sprzęcie próbujesz uruchomić?

Edytowane przez tail#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi