Jump to content

Karta ELITE


Recommended Posts

Witam. Panowie mam takie pytanie, czy karta Elite HD 5+viaccess orca V6 będzie działała w czytnikach uniwersalnych. Posiadam kartę Elite HD 5+ i nie działa mi ona w czytniku uniwersalnym obsługiwanym przez oscam, poprzednia stara działała bez zarzutu. Czy do tych kart jest koniecznie wymagany moduł, bo włożona do modułu działa bez problemu. Jaki tuner z czytnikiem uniwersalnym jest w stanie tę kartę obsłużyć? Dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

To zacytuj ją tu, i żadnej pomocy nie otrzymałem, podałem dane jakie są na karcie i cisza, chyba nawet Tobie ;) Widzę, że jestem jedyny, który takiej karty używa ;) Ale spoko nie przejmuj się tym. Może kiedyś znajdzie się ktoś, kto zetknął się z tym problemem i będzie miał coś konkretnego do powiedzenia, oraz chęć pomocy. Oczekuję konkretnej odpowiedzi działa w czytnikach uniwersalnych czy nie. Czy to tak wiele? Oczywiście i na tym forum kliknę na serduszko przy Twojej odpowiedzi w ramach podziękowania :)

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

A może byś się zastanowił i doszedł do wniosku że być może jest mało osób które posiadają tą kartę z uwagi na to że większość tych kanałów jest u polskich operatorów. Piszesz że oczekujesz konkretnej odpowiedzi, rzucasz sie z pretensjami, a sam nie piszesz konkretnie. Na jakim sprzęcie próbujesz uruchomić?

Edited by tail#
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...