Skocz do zawartości
  • 0

Aktualna lista kanałów CP w formacie .bin


Jakob
 Udostępnij

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam !

 

Zauważyłem że nie macie :/ dlatego pytam czy ktoś ma , po co odsyłasz mnie do linku na którym znajdują się pliki w moim przypadku bezużyteczne ? hmmm , a jeśli nie macie to pora to chyba w końcu zrobić prawda ? wielu ludzi posiada Panasonica i nie mogą sobie pobrać oficjalnej listy , wyszukuje kilka tysięcy kanałów robi się z tego jeden wielki bajzel  i później trzeba szukać każdego kanału z osobna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz listę *.scm do Samsunga ze strony Cyfrowego Polsatu i przekonwertuj programem ChanSort na format Panasonica.

Listy: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/modul-cam-ci-plus.cp?zakladka=modul-cam-lista-tv-zakladka

ChanSort: https://github.com/PredatH0r/ChanSort

Lista jest z 13/08/2018, więc w miarę aktualna.

 

Jak skonwertować?

  1. Otwierasz listę SCM w ChanSorcie. Zapisujesz z niej Reference-Listę w formacie TXT.
  2. Otwierasz plik BIN z Panasonica, który zapisałeś po skanowaniu SAT.
  3. Przy otwieraniu program zapyta, jak chcesz posortować kanały - kliknij "Copy Channel List: Order channels the same way as in reference list"
  4. Wybierz wcześniej utworzony plik TXT
  5. Zapisz nowy plik BIN
  6. Wgraj do TV :)
Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam Kolego Vsat !

 

Niestety sposób który podałeś nie działa , wykonałem czynności krok po kroku tak jak opisałeś gdy mam otwarty bin z Panasonica i próbuje wczytać utworzony plik TXT program nie reaguje nie odczytuje tego pliku i nie nanosi na obecną listę z Panasonica .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, Jakob napisał:

Witam Kolego Vsat !

 

Niestety sposób który podałeś nie działa , wykonałem czynności krok po kroku tak jak opisałeś gdy mam otwarty bin z Panasonica i próbuje wczytać utworzony plik TXT program nie reaguje nie odczytuje tego pliku i nie nanosi na obecną listę z Panasonica .

 

Pozdrawiam

Podeślij mi jakoś na pw plik bin, spróbuję Ci to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...