Skocz do zawartości

Eska TV muzyczna


Artur912
 Udostępnij

Czy Eska TV powinna być wyłącznie muzyczna ?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Eska TV powinna być wyłącznie muzyczna ?

    • Tak
      16
    • Nie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinna być wyłącznie muzyczna, bo ich programy rozrywkowe są na niskim poziomie (dla mnie). Trawię jedynie "Summer city". Nie cierpię tych szybkich strzałów przerywanych w "Impresce". Dlatego uważam, że powinna być wyłącznie muzyczna, tak jak Eska TV Extra i FTA na sat.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja Eska TV z założenia jest stacją muzyczną, dlatego ja również uważam, że stacja ta powinna emitować tylko i wyłącznie samą muzykę! Żadnych programów rozrywkowych, talk-show, reality-show i innych tego typu bzdetów!

W związku z powyższym ja wybrałem opcję "Tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przełączyć kanał, jak komuś coś się nie podoba.

 

Jeśli chodzi o temat wątku, ja mam dość stacji typu ''szafa grająca'' dobrze, że w ESCE są jakieś programy muzyczne czy nie muzyczne (np. programy o gadżetach, czy o grach) to wyróżnia trochę stację.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stacja nadająca głównie muzykę z drobnymi przerywnikami niemuzycznymi - tak. W obecnej formie wygląda to dobrze - wejścia prezenterskie i programy między teledyskami wyglądają lepiej niż jeden zlepiony w kupę (tak już było w 2014 z "Przeglądarką").

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, profil stacji powinien być taki jak w latach 2012-2014, gdzie przeważała muzyka, ale bywały tez programy typu Hot Plota z prowadzącymi, czy Zwolnienie z WF-u ( wejścia na best of-y z radia ESKA ROCK), notowania muzyczne z prowadzącym! (czy to Kris z G20 czy Puoteck z Impreski). Obecnie mamy wszystkie programy prowadzone przez Olę Kot, gdzie "wszystkie" to w sumie sprowadza się do krótkich wejść, gdzie prowadząca opowiada newsy z życia celebrytów przez jakieś 20 sekund lub na siłę  łapie przechodniów pytając co słuchają, lub prosząc o pozdrowienia. Przejadło się to już. To już wolałem te "durne" smESKI, czyli paski z "pozdrowieniami" SMS na dole ekranu.  Jak dla mnie programy muszą być, ale właśnie krótkie i przerywane klipami, a nie jakieś "słoiki" i to jeszcze w paśmie gdzie powinna grać muzyka. Choć sam pomysł,aby  w prime timie leciały seriale przez jakąś godzinkę wcale nie był głupi. Zwłaszcza, że to nie były już tak "przemielone przez wszystkie kanały grupy Polsat" seriale, tylko w sumie nie pokazywane w innych darmowych telewizjach. Czyli w ostateczności w godzinach 20:00-22:00 (pon-czw) mógłby być jakiś godny uwagi "dobry serial" dla przyciągnięcia widzów, którzy w tych godzinach szukają właśnie seriali/filmów a nie teledysków.

Rano to nawet wejście z radia ESKA z prowadzącymi poranny program nie byłoby głupie. 

Podsumowując szafy grające nie są fajne i trzeba łapać kontakt z widzami;

-prowadzący notowania,

-prowadzący poranny program

-lektor zapowiadający ramówkę,

zwłaszcza, ze jest to kanał z zasięgiem, o jakim nie może pomarzyć żaden konkurencyjny kanał. Jak chcą szafę grającą mogą z niej zrobić ESKA TV EXTRA. Dla każdego coś miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...



Według mnie, profil stacji powinien być taki jak w latach 2012-2014, gdzie przeważała muzyka, ale bywały tez programy typu Hot Plota z prowadzącymi, czy Zwolnienie z WF-u ( wejścia na best of-y z radia ESKA ROCK), notowania muzyczne z prowadzącym! (czy to Kris z G20 czy Puoteck z Impreski). Obecnie mamy wszystkie programy prowadzone przez Olę Kot, gdzie "wszystkie" to w sumie sprowadza się do krótkich wejść, gdzie prowadząca opowiada newsy z życia celebrytów przez jakieś 20 sekund lub na siłę  łapie przechodniów pytając co słuchają, lub prosząc o pozdrowienia. Przejadło się to już. To już wolałem te "[beep]" smESKI, czyli paski z "pozdrowieniami" SMS na dole ekranu.  Jak dla mnie programy muszą być, ale właśnie krótkie i przerywane klipami, a nie jakieś "słoiki" i to jeszcze w paśmie gdzie powinna grać muzyka. Choć sam pomysł,aby  w prime timie leciały seriale przez jakąś godzinkę wcale nie był głupi. Zwłaszcza, że to nie były już tak "przemielone przez wszystkie kanały grupy Polsat" seriale, tylko w sumie nie pokazywane w innych darmowych telewizjach. Czyli w ostateczności w godzinach 20:00-22:00 (pon-czw) mógłby być jakiś godny uwagi "dobry serial" dla przyciągnięcia widzów, którzy w tych godzinach szukają właśnie seriali/filmów a nie teledysków.
Rano to nawet wejście z radia ESKA z prowadzącymi poranny program nie byłoby głupie. 
Podsumowując szafy grające nie są fajne i trzeba łapać kontakt z widzami;
-prowadzący notowania,
-prowadzący poranny program
-lektor zapowiadający ramówkę,
zwłaszcza, ze jest to kanał z zasięgiem, o jakim nie może pomarzyć żaden konkurencyjny kanał. Jak chcą szafę grającą mogą z niej zrobić ESKA TV EXTRA. Dla każdego coś miłego.


Jestem 100% za, ale niestety nie byłoby na takie coś szans od czasu jak Eska TV należy do Polsatu :( już niedużo mają wspólnego z radiem, trochę współpracują ale nawet Gorąca 20 jest sfałszowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...