Jump to content
Mr. Orbita

Problemy i błędy na forum

Recommended Posts

Od kilku dni pojawiają mi się takie błędy " Fatal error:
The file /demonek/www/public/bledy.demonek.com/public_html/error.phpdh was encoded with the PHP 5.5 ionCube Encoder and requires PHP 5.5 to be installed. in Unknown on line 0

Pojawia się przy cofaniu do poprzedniej strony,przejściu do nowego wątku/strony.Nie wiem czy to też nie ma związku z dostawcą netu bo na tym samym kompie gdy dostawcą jest MM problem istnieje, a po połączeniu przez gsm nie spotkałem się z takim komunikatem.Nie wiem czy to przypadek czy coś jest na rzeczy.

U mnie jest podobnie ale tylko z polskiego ip. Z adresów po VPN nie ma żadnych problemów.

Generalnie jest to bardzo irytujące. Jeśli sytuacja nie zostanie opanowana zanotujemy kolejny odpływ użytkowników. Po ostatniej awarii widać wyraźnie mniejszy ruch na forum.

• Upvote 2

Wiem, że to teraz zabrzmi jak typowy tekst informatyka, ale... u mnie działa :D

A tak serio, bo jednak problem pewien jest odnotowywany - ja jak na razie nie mam żadnych problemów. Może to faktycznie jest coś z dostawcą internetu?

• Haha 1

14 godzin temu, bugmenot napisał:

możecie to sprawdzić?

Ten błąd to nasza zmora od wielu dni. Mocno naciskamy na naszego dostawcę hostingu, by rozwiązał problem, który zaczął pojawiać się jakoś po aktualizacji przez niego m.in. wersji PHP. Co ciekawe błąd pojawia się tylko na niektórych łączach, np. Orange, a na innych wcale. W międzyczasie dokonywano poprawek różnych plików, ale nic to nie dało. Prace nad tym "złożonym błędem", jak to określili, cały czas trwają. Trzeba mieć nadzieję, że w tym lub w przyszłym tygodniu problem zostanie zażegany.

• Upvote 1

Chyba coś w nocy poprawiono. U mnie dzisiaj jak na razie ten problem się nie pojawił. A jeszcze wczoraj to była tragedia.

Też notowałem ten problem, nie tylko na forum, ale również na stronie satkurier.pl . Na VPN nie było problemów, w ubiegłą niedzielę, jak korzystałem z  z Orange - też nie notowałem tego zjawiska. Wygląda na to, że problem pojawiał się na łączach stacjonarnych (z WiFi włącznie), a podczas korzystania z pakietu danych mobilnych, to cyrku nie było. Potwierdzam, że od środy/czwartku nie obserwuję już niedogodności.