Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni pojawiają mi się takie błędy " Fatal error:
The file /demonek/www/public/bledy.demonek.com/public_html/error.phpdh was encoded with the PHP 5.5 ionCube Encoder and requires PHP 5.5 to be installed. in Unknown on line 0

Pojawia się przy cofaniu do poprzedniej strony,przejściu do nowego wątku/strony.Nie wiem czy to też nie ma związku z dostawcą netu bo na tym samym kompie gdy dostawcą jest MM problem istnieje, a po połączeniu przez gsm nie spotkałem się z takim komunikatem.Nie wiem czy to przypadek czy coś jest na rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bugmenot napisał:

możecie to sprawdzić?

 

Ten błąd to nasza zmora od wielu dni. Mocno naciskamy na naszego dostawcę hostingu, by rozwiązał problem, który zaczął pojawiać się jakoś po aktualizacji przez niego m.in. wersji PHP. Co ciekawe błąd pojawia się tylko na niektórych łączach, np. Orange, a na innych wcale. W międzyczasie dokonywano poprawek różnych plików, ale nic to nie dało. Prace nad tym "złożonym błędem", jak to określili, cały czas trwają. Trzeba mieć nadzieję, że w tym lub w przyszłym tygodniu problem zostanie zażegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też notowałem ten problem, nie tylko na forum, ale również na stronie satkurier.pl . Na VPN nie było problemów, w ubiegłą niedzielę, jak korzystałem z  z Orange - też nie notowałem tego zjawiska. Wygląda na to, że problem pojawiał się na łączach stacjonarnych (z WiFi włącznie), a podczas korzystania z pakietu danych mobilnych, to cyrku nie było. Potwierdzam, że od środy/czwartku nie obserwuję już niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Temat złego działania autocenzury jest znany od dawna, ale nie są planowane żadne zmiany w tym zakresie. Teoretycznie wymagałoby to wyłączenia wychwytywania obraźliwych wyrazów wewnątrz słów przy jednoczesnym znacznym rozszerzeniu słownika o wiele odmian i wersji wulgaryzmów, ale z praktycznego punktu widzenia jest to w tym enginie forum na tyle źle pomyślane, że nie będziemy się tego podejmować. Poza tym uważam, że taki sposób autocenzury gwarantuje lepsze wychwytywanie niechcianych treści aniżeli przy nawet bardzo rozbudowanym słowniku z różnymi odmianami i wersjami słów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest bardzo nie halo z waszej strony, że wymuszacie wyłączanie adblocków itp itd po wyłączeniu których wczytywanie SK to parodia.

Natłok różnych reklam i innego bajzlu jest ogromny.

Zróbcie coś z tym proszę w imieniu jak nie wszystkich to na pewno sporej części userów.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy 30 sekund żeby sprawdzić, że to są URLe odpowiednio trackerów/sieci reklamowych IAB, Google i serwera CDN.

Każda nowsza przeglądarka ma opcję ich blokowania.

Ja nie mam na forum żadnych reklam, zablokowane trackery i wzsystko działa bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem co to jest tylko w jakim celu i nie Ciebie. Jak blokować też wiem i o to też nie pytałem, z resztą są lepsze narzędzia niż blokowanie w przeglądarce - to tak dla twojej informacji - więc nie potrzebnie się wysilasz.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tail# napisał:

Nie pytałem co to jest tylko w jakim celu i nie Ciebie.

Widzisz, a ja Ci to wyjaśniłem i nie musisz już marnować czasu redakcji SK ;). Jeśli nie wiesz co to jest sieć reklamowa to Google pomoże...

 

Cytat

Jak blokować też wiem i o to też nie pytałem, z resztą są lepsze narzędzia niż blokowanie w przeglądarce - to tak dla twojej informacji - więc nie potrzebnie się wysilasz.

Tak, w Twoim przypadku zapewn Pi-Holem na tunerze z Enigmą ;D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie co ty tam bredzisz i zachowaj sobie te śmieszne uwagi dla siebie na temat kto na czym co blokuje, klikaj dalej w przeglądarce i blokuj jeżeli to Ci sprawia radość. Mnie to nie interesuje. Jak zwykle nic sensownego nie masz do powiedzenia.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 Na WirtualnychMediach też są całoekranowe reklamy na mobile przykładowo. Z tego mają zarobek ;).

 

Wchodząc na SK pierwszy raz wyświetla się informacja o tym kto i po co wyświetla reklamy:

"Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane z Grupą ZPR Media, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. [...].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...