Jump to content
Mr. Orbita

Problemy i błędy na forum

Recommended Posts

Od wczoraj znowu występują wielkie problemy (zwłaszcza w godzinach przedpołudniowych) z dostaniem się na forum. W związku z tym pytanie: Czy po tym, jak @Mr.Orbita ewakuował się z przeciekającego okrętu, ktoś zajmuje się sprawą zamulania forum, czy obowiązuje opcja "jakoś to będzie"?

Ja dzisiaj po dłuższym czasie, dość sporo czasu oczekuje nad przebiciem się z tematu na temat - będąc osobą cierpliwą radzę sobie z tym dobrze, jednakże dla osób mniej cierpliwych to będzie „gula” przy gardle😏 

Już wczoraj forum lekko muliło, a dziś....... tragedia! :/

Od dawna jest jakiś błąd.

Nie aktualizuje się "Zawartość, w której brałeś udział". To mnie wnerwia.

Witam dlaczego dostaję powiadomienia z tematu z którego mam wyłączoną obserwację?

Dotyczy to tego tematu  Nigdy tam się nie udzielałem ani nie włączałem jego obserwacji.

Dodatkowo jest problem z tym iż po wejściu do tematu poprzez powiadomienia dawno nie odwiedzanego pokazuje ostatnie posty w temacie, a nie jak kiedyś od pierwszego nie przeczytanego. Wkurza to strasznie bo muszę przewijać po kilka stron do tyłu.

Nie wiem czy ktoś to zgłaszał, ale jest problem z linkami do konkretnych postów. Czasami działają źle i prowadzą gdzieś w kosmos.

Pomaga czasem edycja ręczna i zamiana linka, który generuje się pod funkcją udostępniania, na link z przeglądarki uwzględniający numer strony, ale nie zawsze.

Dodatkowo mam teraz 7 powiadomień z 1 tematu. Przecież powinno być wszystko w jedno zgrupowane.  e6c7626bdefcf215med.png

Tam, gdzie masz ustawienia swoje konta, musisz wejść do panelu "Ignorowani użytkownicy". Potem wybierasz tego, którego sygnaturę sobie ukryłeś, klikasz ikonkę z śrubką i z menu wybierasz opcję "przestań ignorować".

Menu ➡ konto ➡ utawienia konta ➡ sygnatura

Wyświetlać sygnatury?

Włączone 
Pokaż sygnatury innych użytkowników pod ich zawartością.
Edited by SatExpert

Sprawdzałem to, ale nie działa, jeśli się wcześniej ustawiło przy wybranych użytkownikach to, by nie wyświetlało.

Jak usunąć dany stworzony przez siebie kanał filtrowania postów - chciałbym zrobić u siebie porządek :)

Posted (edited)

Gdzie obecnie można składać zażalenia ( lub skargi jak kto woli ) na działania moderatorów?

No chyba, że nie można bo to ludzie nieomal nieomylni😁

Edited by tracer10
  • Haha 1
  • Confused 2

9 godzin temu, tracer10 napisał:

Gdzie obecnie można składać zażalenia ( lub skargi jak kto woli ) na działania moderatorów?

No chyba, że nie można bo to ludzie nieomal nieomylni😁

UOKiK A poza tym na forum nie ma Administratora gdyż ten zrezygnował z funkcji i nikt go nie zastąpił przynajmniej oficjalnie. Są sami moderatorzy.

• Haha 1

Nie otrzymuje powiadomień na e-mail, ma ktoś tak jak Ja?Taka sytuacja jest od około 1 w nocy.Może ma to związek z przerwą techniczną, która dziś była?

A ja mam teraz ciekawy problem, bo gdy chciałem sobie wejść do wątku z prasą telewizyjną dawniej, to... wyskoczył mi błąd zabezpieczeń. :o Co ciekawe, wcześniej tego nie było. Wyskoczyło mi, że strona "forum.skysunsat.pl" może chcieć ode mnie wyłudzić dane? :o Jakim cudem? Wie ktoś, co się stało? 

• Haha 1

Po ostatniej przerwie na forum przy:

NASTĘPNY NIEPRZECZYTANY TEMAT ->

zniknęła informacja o tym jaki to jest właśnie ten temat i teraz dopiero po fakcie widzimy co się otworzy.

@maks27

To jedna ze zmian, jaką niesie za sobą aktualizacja - jest wypisana w changelogu. Prawdopodobnie ma to związek z optymalizacją działania forum.

• Sad 1

Posted (edited)

Za to zaczęła poprawnie działać akcja powrotu do nieczytanych wątków. Wcześniej wracało na samą górę strony a teraz wraca do miejsca skąd wątek był otwierany 😀

Edited by marrak