Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z forum ??

 

Nie było mnie z 2-3 tygodnie i po prostu załadowanie czegokolwiek na kompie to jest tragedia....zwiechy po 1 minucie, ale tak od czasu do czasu...tragedia. Na telefonie czasami też mi przycinało i zapominałem, że ładowałem stronę :)) Dodam, żeby nie było, że łączę to 500/50, a telefon Samsung Galaxy S9+, więc z niczym nie ma problemu....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy w dobrym wątku zadaje pytanie ale spróbuje. Chodzi o logowanie się na forum, za każdym razem wyrzuca mi niepoprawne hasło i muszę resetować hasło od nowa. Po czym loguję się a następnie gdy chcę ponownie wejść na forum znowu sytuacja się powtarza czyli muszę odzyskać / zresetować hasło . Co może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat rozumiem.

Chodzi mi o kryteria, wg których wybierane są konta do aktywacji.

Proszę, wyprowadźcie mnie z błędu, ale w tej chwili sądzę, że nie mogłem doczekać się potwierdzenia ze względu na domenę adresu email. Po użyciu innego, w bardziej popoularnej domenie, też nie od razu, ale rejestracja przeszła.

Takie podejście nie stanowiłoby ochrony zupełnie przed niczym, więc bardzo chcę się mylić, że właśnie je tutaj stosujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy z usuwaniem. :/

Tak samo często zdarzają się problemy z wspominaniem danego użytkownika - po skopiowaniu jego nicka jak następnie go wkleję, to potrafi on mi się kilka razy zdublować, a jak to kasuję, to on samoczynnie powraca. :/

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj mniej-więcej między 18:30, a 21:30 były problemy z CloudFlare (zaburzenia w łączności z Hamburgiem) i częściowo niedostępny był i portal i forum (błędy 523). Dostawca hostingu zmienił politykę routingu BGP i poszliśmy innymi trasami, to pomogło.

Dziś o niczym nie wiem.

 

Wczoraj ok. 15:30 nasz dostawca hostingu wprowadził jakieś optymalizacje, można obserwować, czy cokolwiek to pomaga na przywieszanie się forum, ja będę to weryfikował później. Ale na moje oko problemu to niestety nie rozwiązało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz mój post wyżej (drugą część), tylko tym razem ze zrozumieniem :) Trwają prace jak widać, a szklanej kuli nie posiadam.

 

Do mniej-więcej g. 21:00 zbiorę logi i poślę dalej, ale mam coraz większe wrażenie, że to zwyczajnie strata czasu i bezsens. IPB4 zawiodło na całej linii i robimy coraz większe cuda w konfiguracji serwera, żeby zwalczyć problem, jakiego nie mamy z żadnym innym systemem na tym samym serwerze. Ostatecznie być może forum wyłączymy i pomyślimy nad zupełnie innym rozwiązaniem, rezygnując z IPB4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu - to są emoji, chyba takie są wszędzie, ale nie zastanawiałem się nad tym. Jeśli coś dzieje się z usuwaniem, to wina samego edytora forum i zapewne jakiegoś niedogadywania się z przeglądarką itp. U mnie na Chrome dodaję i kasuję i działa. Kto ma z tym problem, to proszę o szczegóły dot. przeglądarki i jakiś przykładowy scenariusz testowy kiedy się to dzieje, to można zgłosić do autorów IPB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...