Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, tombik87 napisał:

Ja mam problem logowaniem się...wpisując hasło mam informację, że jest nieprawidłowe...daje reset hasła...wpisuje nowe i zostaje z automatu zalogowany...natomiast później znów mam komunikat błędne hasło i znów muszę restartować hasło....itd itd

 

Czym to może być spowodowane?

 

Dla pewności wpisz sobie nowe hasło w notatniku i przy ustawianiu hasła forum, zrób kopiuj-wklej. Tak samo przy późniejszym logowaniu. Może Ci znaki przekręca, albo jakieś spacje wstawia przy wpisywaniu. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy poprzedniej wersji forum, kiedy kliknęło się na wątek z kolumny ODPOWIEDZI (wtedy to było chyba ostatnio dodane czy coś w tym stylu) przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego postu w danym wątku. Teraz przenosi do ostatniego postu, co jest dość irytujące, bo trzeba samemu się cofać i szukać, gdzie jest pierwszy nieprzeczytany przez nas post. Jest szansa na zmianę na taką, jak było na poprzedniej wersji forum?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że problemy nadal występują. To trwa już chyba ponad tydzień. Wpierw po wpisaniu w Google strony Satkurier wyswietlala się tylko biała strona. Natomiast od kilku dni gdy otwiera się już strona, to na samym dole w Tematy z forum.Satkurier pl.cały czas miele ,,forum tymczasowo wyłączone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z Tapatalk mogą wynikać z zamułek tu - Tapatalk, jeśli akurat trafił na zwiechę, to sam zaliczył zgon. Na razie bym się tym nie przejmował - zobaczymy jak będzie, gdy skończą się problemy z zamulaniem.

 

Co do tychże - niestety musimy się dalej przemęczyć przez weekend, bo w piątek nie udało się nic z nikim załatwić - czekam na odpowiedzi i realizacje próśb zmian w konfiguracji. Dam znać jak będą dobre wiadomości. Można tego nie zgłaszać, robię co mogę, mogę niewiele.

 

@_Artek_ - pisałem w wątku nieco wcześniej jak to przebiega, upewnij się, że zapisujesz nowe hasło

 

@SatExpert - może to skutek uboczny zwieszek. Mogło akurat przyblokować serwer, gdy wrzucało w powiadomienia albo coś, trudno powiedzieć. Najpierw naprawmy ten główny problem ;)

 

@mingo - rozumiem o co chodzi, dopisałem do listy do sprawdzenia na później

 

@aro - konkretnie opcja "Powiadomienie o nowym komentarzu w zawartości, którą obserwujesz", mogło zmylić tłumaczenie, bo "komentarz" kojarzy się z czymś innym. Jeśli ktoś chce dostawać na maila - zaznacza tam pole w kolumnie E-mail, a jeśli nie - to tylko Powiadomienie, wtedy powinno "zadźwięczeć" w trakcie przeglądania forum.

 

@ARTIPAPK - pierwsza sprawa nie ma związku, musiała być jakaś chwilowa zwiecha na głównej portalu, teraz tak się nie dzieje. Tematy z forum są na razie wyłączone z premedytacją, przywrócimy to jak zostanie rozwiązany problem z wolniejszym działaniem forum (jest to wyliczone w pierwszym poście, pkt. 2 - mam na uwadze)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chrome muli strasznie, co prawda chwilami działa dobrze, ale raczej to rzadkość, na Tapatalku jest masakra u mnie, normalna próba przeglądania jest niemożliwa cały czas mieli, jedynie jak przyjdzie powiadomienie to można otworzyć wątek, a tak to wszystko wisi sprzed upgrade forum z data 2-3 września. Co do kolorów to też jestem za ciemną wersją, może jest możliwość zrobić coś w stylu Upflix, czyli przełącznik dzień-noc.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, to prawda. Chociaż nawet i wtedy zdarzają się chwilowe przycinki. Ale już nie tak częste i nie takie długie, jak w ciągu dnia.

Dzisiaj, a w zasadzie to już wczoraj ;), w godzinach popołudniowych to była istna masakra. Gdzie się nie kliknęło, gdzie się nie chciało wejść na forum to były momenty, że trzeba było czekać nawet 3-4 minuty, zanim "się przetrawiło". :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili faktycznie forum działa jakby lepiej. Ale tylko czekać, aż wpadnie tutaj kilkadziesiąt kolejnych Użytkowników to wtedy znowu się zacznie... :-|

 

Edycja - godz. 14:40 :

No i znowu zaczęło się ostre mulenie. :/ Chwilami tak bardzo, że paraliżuje to wręcz korzystanie z forum.

Wczoraj była podobna sytuacja, mniej więcej o tej samej porze.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...