Jump to content

Problemy i błędy na forum

Recommended Posts

Dlaczego od trzech dni okresowo mam blokowany dostęp do forum?

BŁĄD 403 - Dostęp zabroniony

Nie posiadasz dostępu do strony o adresie http://forum.satkurier.pl

Aby uzyskać więcej informacji o błędzie
przejdź na stronę opisu błędów na dhosting.pl

Oferujemy szybki, bezpieczny i stabilny web-hosting.
Masz pytania? - skontaktuj się z nami przez http://dhosting.pl/kontakt.

• Upvote 1

Zalecam korzystanie z protokołu HTTPS. Odnośnie błędu, pomocny może okazać się restart routera.

EDIT: @Inspektor, jeszcze jedną rzecz mogę sprawdzić. Podczas gdy wystąpi u Ciebie ten błąd 403, sprawdź publiczny IP i podrzuć mi na priva. Sprawdzę, czy czasem nie ma go w jakiejś puli blokowanych adresów.

• Haha 1
W dniu 15.07.2020 o 16:43, Anita Kaźmierska napisał:

Odnośnie błędu, pomocny może okazać się restart routera.

EDIT: @Inspektor, jeszcze jedną rzecz mogę sprawdzić. Podczas gdy wystąpi u Ciebie ten błąd 403, sprawdź publiczny IP i podrzuć mi na priva. Sprawdzę, czy czasem nie ma go w jakiejś puli blokowanych adresów.

Restart routera nie pomaga o czym pisałem wcześniej. Ewidentnie problemy zależą od IP, bo uaktywnienie wtyczki do zmiany IP w przeglądarce rozwiązuje problem.Ja w ten sposób sobie radze od kilku miesięcy.

Bardzo często korzystam z tego forum.Mam jednak już dość nachalnego komunikatu o akceptacji  plików cookie.!!!  Prawie każde wejście,muszę zaakceptowac.Setki razy akceptowałem,aż miarka się przebrała i nie  wyraziłem zgody.Nie wchodzę.!!!

• 1 month later...

Po kilku tygodniach powrócił u mnie znany błąd 403. Tak myślałem, że coś się wysypie ,bo po ostatnich zmianach forum (przynajmniej u mnie ) strasznie spowolniło. Nie wiem czy to ma tez związek z fuzją MM z Vectrą i przepinania sieci czy czysty przypadek.

• 2 weeks later...