Jump to content
Mr. Orbita

Problemy i błędy na forum

Recommended Posts

Co tu rozumieć? No chyba, że ktoś nie chce, ale SK powinien chcieć to zrozumieć, że serwis ma działać normalnie na odpalonej przeglądarce bez kombinacji ze strony użytkownika.

Niech sobie będą reklamy, ale niech to będzie CYWILIZOWANE bo na teraz nie jest.

@tail# nic nie klikam, blokuje się automatycznie i hostów jest znacznie więcej niż wymieniłeś.

Natomiast Ty jako rzekomo linuksowa alfa i omega pytaniem się nie popisałeś i tyle...

Screen-Shot-2019-11-03-at-20-32-36.png

• Sad 1

@bugmenot celowo wymieniłem tylko kilka, ty jak zawsze w swoim stylu czyli nic konkretnego tylko bełkot i jeszcze się cieszy, że na forum wstawiają reklamy i twierdzi, że tak ma być i to jest normalne.

Edited by tail#
  • Thanks 1

Teraz, tail# napisał:

@bugmenot celowo wymieniłem tylko kilka, ty jak zawsze w swoim stylu czyli nic konkretnego tylko bełkot.

Żaden bełkot, tylko odpowiedziałem na Twoje pytanie, dziękować nie musisz.

PS. Cytat zamieszczam, bo kolega @tail# zmienia swoje posty jeszcze 5 razy zanim odpowiem... ;)

@tail# co jest nienromalnego w reklamach.... ?! forum stoi na płatnym skrypcie, serwer też jest w komercyjnej firmie a nie u kogoś w piwnicy :P

• Like 1
  • Sad 1

No tak, zapomniałem - dla niektórych z was to normalne, zwłaszcza jeżeli coś płatne, to musi mieć reklamy :D

• Thanks 1
  • Confused 1

płatne czyli ktoś to musi sfinansować... czyli ty i ja oglądajcy reklamy...

sama licencja skryptu invison na ktorym stoi to forum to jest 200 dolcow a jeszcze trzeba placic za akutlizacje po pewnym czasie

Edited by neblyn
  • Upvote 1

Bardzo dziękuję kolegom @bugmenot i @neblyn za rzeczowe wyjaśnienie tematu. Za emisję reklam na portalu odpowiada zewnętrzny dom mediowy, z którym mamy podpisaną umowę. To on podsyła odpowiednie kody, które my implementujemy. Zajmuje się on też obsługą reklam Google. Prywatnie nie uważam, żeby reklam było znacznie za dużo czy by były jakoś szczególnie inwazyjne. Może na jakichś starszych urządzeniach czy przy wolnym internecie są bardziej uciążliwe - tego nie wiem. Przyznam, że czasami pojawiają się u nas reklamy kierujące na podejrzane strony, ale jak tylko zauważymy lub dostaniemy takie zgłoszenie od czytelnika od razu reagujemy i kontaktujemy się w ten sprawie z naszym domem mediowym z prośbą o ich wyłączenie.

• Upvote 1

13 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał:

Przyznam, że czasami pojawiają się u nas reklamy kierujące na podejrzane strony, ale jak tylko zauważymy lub dostaniemy takie zgłoszenie od czytelnika od razu reagujemy i kontaktujemy się w ten sprawie z naszym domem mediowym z prośbą o ich wyłączenie.

Słabe rozwiązanie ale skoro nie ma innego to trudno. Szkoda użytkownik musi na to zwracać uwagę.

Słabe rozwiązanie ale skoro nie ma innego to trudno. Szkoda użytkownik musi na to zwracać uwagę.
Rozwiązanie jest i to bardzo proste. Włącz blokadę reklam.

Ameryki tym nie odkryłeś, bo to oczywiste. Bardziej mi zależało na tym żeby nie serwować śmieci użytkownikom, a jak się przed tym bronić, to inna sprawa.

W dniu 4.11.2019 o 16:21, Anita Kaźmierska napisał:

Bardzo dziękuję kolegom @bugmenot i @neblyn za rzeczowe wyjaśnienie tematu. Za emisję reklam na portalu odpowiada zewnętrzny dom mediowy, z którym mamy podpisaną umowę. To on podsyła odpowiednie kody, które my implementujemy. Zajmuje się on też obsługą reklam Google. Prywatnie nie uważam, żeby reklam było znacznie za dużo czy by były jakoś szczególnie inwazyjne. Może na jakichś starszych urządzeniach czy przy wolnym internecie są bardziej uciążliwe - tego nie wiem. Przyznam, że czasami pojawiają się u nas reklamy kierujące na podejrzane strony, ale jak tylko zauważymy lub dostaniemy takie zgłoszenie od czytelnika od razu reagujemy i kontaktujemy się w ten sprawie z naszym domem mediowym z prośbą o ich wyłączenie.

Zwyczajnie przyznałaś że nie macie pojęcia co się dzieje. Forum od odejścia Orbity stało się zwyczajnym bałaganem nad którym nikt już nie panuje.Jak na Onecie.

Paru forumowiczów przyznało sobie prawo atakowania każdego kto ma inną opinię i tak trwa to już kilka miesięcy.No...ale biznes z reklamami się kręci..

• Confused 2
  • Upvote 3

Zwyczajnie przyznałaś że nie macie pojęcia co się dzieje. Forum od odejścia Orbity stało się zwyczajnym bałaganem nad którym nikt już nie panuje.

Masz w tym swój wkład.

• Sad 1
  • Upvote 8

Przestań robić z użytkowników idiotów. Dobrze wiesz, że Twój pupilek może pisać nie na temat i ma na to wasze przyzwolenie. I to nie tylko ja widzę to już od długiego czasu.

Załóż mu osobny wątek gdzie będzie mógł się chwalić wszystkim.

• Confused 1
  • Upvote 1

Sami sobie (użytkownicy) zrobiliście taki śmietnik. Fajnie, że atmosfera się rozluźniła i można napisać trochę więcej niż kiedyś. Jednak czasami trochę tęsknię za zasadami jakie panowały za @Mr. Orbita. Paru delikwentów już dawno zostałoby nagrodzonych ostrzeżeniami, a jak to by nie pomogło to po prostu by wylecieli.

• Upvote 3

Nie mamy żadnych pupilków, to po pierwsze. Po drugie: jeśli post nie łamie regulaminu, to moderacja nie musi na niego reagować. A pisanie na przykład o tym, co się wykupiło i na ile czasu, łamaniem regulaminu nie jest, bo też do tego są poszczególne tematy na forum, by o takich sprawach pisać. Myślę, że to jest jasne, a jeśli jeszcze jakieś są wątpliwości, to proszę na priv, bo faktycznie będzie trzeba tu nieco radykalniejsze metody zastosować.

• Like 1
  • Upvote 4

Tymczasem chciałbym zgłosić pewien błąd a mianowicie w ciemnej skórce ilość reakcji oraz czcionka pola tekstowego w shoutboxie jest koloru czarnego zamiast białego bądź szarego widocznego dla korzystających ze skórki. Nie widać także linków w polu tekstowym przy pisaniu odpowiedzi.

Witam.

Nie wiem czy to błąd czy pojedynczy przypadek ale wiadomość, którą otrzymałem od użytkownika z forum SAT Kurier została potraktowana jako SPAM. Posiadam skrzynkę na o2.pl

Edited by an10ka

No to jakbym chciał ci wysłać PW to jak skoro nie widzę takiej opcji? Gdzie bym nie najechał myszką to nie ma PW.

@tracer10 - sprawdź, czy nie masz skrzynki przepełnionej. Jeśli tak, to musisz pousuwać wiadomości, inaczej ani Ty nie będziesz mógł napisać wiadomości, ani nikt do Ciebie.