Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX HD - dyskusja ogólna


miras00001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@andrzejgratis już od wczoraj są w ofercie.

@JokerX dekoder Evobox HD dostępny od ceny abonamentu 40 zł, natomiast aktywacja wynosi 48 zł + 1 zł czynszu (nie wiem, czy to nie jest jakiś błąd na razie), w abonamencie za 50 zł aktywacja 29 zł, a od abonamentu 60 zł wzwyż jest za 1 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. O dekoderze Evobox Lite jest inny, odrębny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie pewne. Evobox HD to, jakby nie było, jest już inny model, niż dekoderki serii HDxxxx, więc ewentualna wymiana na niego może się tutaj wiązać z koniecznością przedłużenia umowy i mniejszą przy tym liczbą darmowych miesięcy, zgodnie z zasadami obowiązującymi przy wymianie dekodera na inny model. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w kropce. Do końca umowy 5 miesięcy, liczyłem na to, że Evoboxa HD będzie można dobrać do multiroomu. Chyba trzeba poczekać, może w przyszłości Evobox HD będzie mógł być dekoderem dodatkowym. Ogólnie trochę rozczarowanie - nowy sprzęt, a brak możliwości nagrywania na dysku. Jedyny plus to, że chyba nie trzeba będzie latać z kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie pomyślałem, że brak informacji o CA jest uzasadniony. Najpewniej Evobox HD posiada wszczepiony Irdeto.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Wątek jest o jednym, ściśle określonym modelu dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie odnośnie EVOBOX HD i EVOBOX LITE czy oba dekodery posiadają funkcje Fast Zapping (mają możliwość szybkiego przełączania kanałów)? Jeżeli tak to będę musiał mieć swa konwertery Unicable aby to sprawnie funkcjonowało? Z góry dzięki za udzielone informacje.

Edytowane przez deejay_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Czy dekoder Evobox HD, względnie Evobox Lite można kupić w ofercie na własność na nową umowę ?  Np. w ofercie Rodzinny + Cinemax + PS Premium ?

Jaka jest jego cena? (Dekodery HD.... są oferowane za 99 zł.)

Pozdrawiam 

Edytowane przez marcin7650
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...