Skocz do zawartości
Mr. Orbita

Tagi dla wątków kanałów - pomysły, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

@Poland przestań już wymyślać. 

iTVN czy Polsat1, ot, raptem dwie stacje tworzone z myślą o odbiorcach za granicą i niedostępnych w kraju. Czy warto na to robić tag? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej ocenie nie warto. Na siłę to też nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w sumie macie racje. Co najwyżej można tam wrzucić tag o kanale dla zagranicy. Tak przy okazji jak będzie z tagami w przypadku radia? Tu bym dodatkowo zasięgowo pogrupował stacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego też wprowadzenie ich i tam zaproponowałem zwłaszcza że też mają te napisy przed nazwami stacji.

Edytowane przez Poland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę sensu, raczej jeśli tam gdzieś są nawiasy kwadratowe, to do kasacji. Za mało wątków, żeby robić tagi, nie ma też sensu mieszać radia z TV, gdyby tagować to co na satelicie platformami. Radio moim zdaniem powinno być bez tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to już rób jak uważasz choć osobiście uważam że tam też coś można otagować :)

Edytowane przez Poland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że można już śmiało tagować tematy skoro już jest raczej wszystko ustalone w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłaszam oficjalną prośbę o dokończenie zainicjowanego procesu gdyż brzydko wygląda forum gdzie jedne tematy są z tagami a inne bez. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W okolicach Świąt spróbuję do tego siąść i otagować resztę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymam cię za słowo. Przy okazji dla uzupełnienia wrzuć też tagi do działu radia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz, zaraz, o radiu chyba rozmawialiśmy, że nie. Ty mnie tu nie kołuj 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że po prostu można spróbować otagować tematy w tym dziale tak, by cały dział radiowy nie odstawiał od tych poświęconych telewizji, zwłaszcza że dział radiowy jest podobny do tych telewizyjnych.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że nie. Radio zostawiamy, nie będzie tagowane, bo wprowadzi to wyłącznie zamieszanie i jest pozbawione sensu, gdyż stacje nie są zwykle "rdzennymi" częściami ofert operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że możemy pójść krakowskim targiem i otagować najpierw tematy stacji będące częścią ofert operatorów i przy okazji je wraz z Radiem Jasna Góra i Radiem Maryja przykleić. Jeżeli to wypali można pomyśleć o reszcie.

Edytowane przez Poland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to twoje forum a więc i decyzja też niech będzie twoja - już się nie wtrącam i czekam na otagowanie wszystkich tematów telewizyjnych.

Przy okazji myślę że można co nieco uporządkować dział radiowy - może nie tagami ale jakoś inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moje, użytkowników, ale Twój pomysł jest po prostu zły i dlatego odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja to rozumiem - zwłaszcza po ostatniej nieco smutnej informacji jaką przedstawiłeś :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tagowanie wątków zostało zakończone, wszystkie są z oznaczeniami, ale:

- możliwe są jakieś potknięcia, polegałem na tym, co było w nawiasach kwadratowych, więc jeśli tam były błędy, to mogły zostać przeniesione, proszę to zgłaszać

- miałem wątpliwości co do tagowania starszych tematów z zapowiedziami - cóż, jeśli kanał nie wystartował przez... 10 lat ( :lol2: ) to już pewnie nie wystartuje ;) Ale zostawiłem jak było - zgłaszajcie uwagi, się pomyśli

- dodałem tag "Internet", ale zasada jest taka, że priorytet mają platformy satelitarne, jeśli kanału w żadnej nie ma - sieci kablowe, a dopiero jeśli stacji nie ma nigdzie - Internet. Tag Internet nie pojawia się, jeśli kanał jest na SAT/KAB i tak miało być w moim założeniu

Jeśli są jakieś uwagi - jeszcze chwilę jestem ;) Zieloni wydaje mi się, że też mają dostęp do tagowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Mr. Orbita napisał:

Zieloni wydaje mi się, że też mają dostęp do tagowania.

Mają, mają. :D Sprawdzone kiedyś przeze mnie. ;)

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi