Jump to content

Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Nurtuje mnie jedno pytanie, chodzi Mi o punkty reputacji jeżeli punkt zostanie przyznany a post ląduje w koszu to co wtedy się dzieje, czy dany użytkownik go zachowuje czy traci ?

Pytam bo dwie cały strony wątku o Graliga.pl  wylądowały w koszu i są tam punkty reputacji.  

Traciłyby się, ale akurat dział kosz regulamin jakoś przestał obowiązywać i od sierpnia nie jest kasowany, mimo, że powinnien co 7 dni ;).

Ale może i lepiej bo jest tam sporo wartościowych dyskusji i warto czasami zajrzeć :D.

Edited by bugmenot
  • Confused 1

Automatyczne, całkowite usuwanie się postów z Kosza już działa.:-)  Jednak nie następuje to po 7 dniach od dnia napisania postu, jak było do tej pory, tylko obecnie czas ten wynosi 14 dni.

• 1 month later...

Wychodzę z taką drobną propozycją. Czy istnieje możliwość, aby w dziale rozmaitości DVB, podroździał „zagraniczne platformy cyfrowe” można było umieścić pod „zagranicznymi kanałami FTA/CI”? Z góry dziękuję. 

W dniu 20.12.2018 o 09:24, shark napisał:

Wychodzę z taką drobną propozycją. Czy istnieje możliwość, aby w dziale rozmaitości DVB, podroździał „zagraniczne platformy cyfrowe” można było umieścić pod „zagranicznymi kanałami FTA/CI”? Z góry dziękuję. 

Dziękuje adminom za dokonanie zmiany o którą powyżej wnioskowałem i jej zaakceptowanie.

• Thanks 1

Kieruje zapytanie do moderacji forum: Czy jest możliwość, aby w rozdziale forum „Odbiorniki cyfrowe i TV” umieścić kafelek „Odbiorniki Linux” nad „Inne odbiorniki”, co poprawi i pozwoli obrazowo łatwiej odnajdywać się i przeszukiwać ten dział?

Edit: Wielkie dzieki! Na Was można zawsze liczyć.

• 2 weeks later...

Przeniosłem do odpowiedniego wątku, myślę, że tu będzie najbardziej pasować :)

A punkty reputacji za pomoc daje się, korzystając z ikonki, która jest nad podpisem w poście. Domyślnie jest ustawiona reakcja "Lubię to", ale jak się najedzie myszką, to można wybrać taką, która jest w danym momencie potrzebna (czyli jak komuś chcesz podziękować to dajesz "Dzięki", jak chcesz wyrazić poparcie do wypowiedzi, to "Popieram").

• Thanks 1