Jump to content
Mr. Orbita

Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

Recommended Posts

Bardzo fajne byłoby właśnie takie rozwiązanie z zaprogramowaniem w godzinach np. 19-06 ciemna skórka, 07-18 taka jak obecnie. Istrnieje technicznie taka możliwość?

• Upvote 1

Rzuciło mi się w oczy na dole każdego z tematów, że jest podgląd na osoby przeglądające wybrany wątek.

Naprawdę nie zwróciłem wcześniej na to uwagi, ale skoro piszesz, że tak było to dzięki za uzupełnienie tematu.  

Przez jakiś czas, od wprowadzenia obecnej, nowej wersji forum podgląd ten nie był dostępny. Ostatnio jednak pojawił się ponownie.

W dniu 14.10.2018 o 16:15, shark napisał:

Bardzo fajne byłoby właśnie takie rozwiązanie z zaprogramowaniem w godzinach np. 19-06 ciemna skórka, 07-18 taka jak obecnie. Istrnieje technicznie taka możliwość?

już jest RvpQ7Wm.png

• Like 1

Potwierdzam. Dla tych co nie wiedzą. Na samym dole pod ikonkami (FB, Twitter, YT, Linkedin) jest opcja: Styl i tam kliknąć IPS4 Dark.

• Like 1

Rewelacja teraz wygląda podgląd w trybie nocnym. Z podziękowaniem dla moderatorów forum.

Skórka Black też mi się podoba . Teraz przynajmniej da się w sposób cywilizowany użytkować to forum. 

Nurtuje mnie jedno pytanie, chodzi Mi o punkty reputacji jeżeli punkt zostanie przyznany a post ląduje w koszu to co wtedy się dzieje, czy dany użytkownik go zachowuje czy traci ?

Pytam bo dwie cały strony wątku o Graliga.pl  wylądowały w koszu i są tam punkty reputacji.  

Traciłyby się, ale akurat dział kosz regulamin jakoś przestał obowiązywać i od sierpnia nie jest kasowany, mimo, że powinnien co 7 dni ;).

Ale może i lepiej bo jest tam sporo wartościowych dyskusji i warto czasami zajrzeć :D.

Edited by bugmenot
  • Thanks 1
  • Confused 1

Automatyczne, całkowite usuwanie się postów z Kosza już działa.:-)  Jednak nie następuje to po 7 dniach od dnia napisania postu, jak było do tej pory, tylko obecnie czas ten wynosi 14 dni.

Czas "życia" postów w Koszu został wydłużony z 14 dni do 30 dni. Tak więc, w chwili obecnej posty z Kosza są usuwane automatycznie i bezpowrotnie po upływie 30 dni.

Wychodzę z taką drobną propozycją. Czy istnieje możliwość, aby w dziale rozmaitości DVB, podroździał „zagraniczne platformy cyfrowe” można było umieścić pod „zagranicznymi kanałami FTA/CI”? Z góry dziękuję. 

Przydałoby się ponownie otworzyć wątek "Żałoba w TV", bo prezydent ogłosił żałobę narodową z wiadomych względów na niedzielę.

W dniu 20.12.2018 o 09:24, shark napisał:

Wychodzę z taką drobną propozycją. Czy istnieje możliwość, aby w dziale rozmaitości DVB, podroździał „zagraniczne platformy cyfrowe” można było umieścić pod „zagranicznymi kanałami FTA/CI”? Z góry dziękuję. 

Dziękuje adminom za dokonanie zmiany o którą powyżej wnioskowałem i jej zaakceptowanie.

• Thanks 1

Kieruje zapytanie do moderacji forum: Czy jest możliwość, aby w rozdziale forum „Odbiorniki cyfrowe i TV” umieścić kafelek „Odbiorniki Linux” nad „Inne odbiorniki”, co poprawi i pozwoli obrazowo łatwiej odnajdywać się i przeszukiwać ten dział?

Edit: Wielkie dzieki! Na Was można zawsze liczyć.

Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale moim zdaniem najbardziej pasuje do mojego pytania, które brzmi: jak się daje komuś punkty reputacji na tym forum za pomoc na przykład ?

Przeniosłem do odpowiedniego wątku, myślę, że tu będzie najbardziej pasować :)

A punkty reputacji za pomoc daje się, korzystając z ikonki, która jest nad podpisem w poście. Domyślnie jest ustawiona reakcja "Lubię to", ale jak się najedzie myszką, to można wybrać taką, która jest w danym momencie potrzebna (czyli jak komuś chcesz podziękować to dajesz "Dzięki", jak chcesz wyrazić poparcie do wypowiedzi, to "Popieram").

• Thanks 1

Noo, jednak nie jest to za bardzo odpowiedni wątek dla powyższej kwestii. W związku z czym przeniosłem powyższe dwa posty do bardziej właściwego wątku. ;)

• Haha 1
  • Confused 3