Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jestem w ogóle za całkowitą likwidacją tych minusów, plusów itp. Już kiedyś to na naszym forum przerabialiśmy. Nie sprawdziło się i swego czasu zostało zlikwidowane. Teraz, na nowym forum też byłoby dobrze to uczynić.

To jest po prostu zwyczajna dziecinada... :roll:

  • Popieram 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Działa komuś forum na Tapatalku?

Ja tylko dostaję powiadomienia, że ktoś zareagował na mojego posta.

Dzięki TapaTalk dokładnie wiem kto i w jaki sposób reaguje.  Przydatna wiedza ;)

Reszta nie działa....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2018 o 16:34, arczi897 napisał:

W starej wersji forum temat z nowymi postami był pogrubiony. Po kliknięciu na nazwę, np. "Kanały Eleven Sports", przenosiło do zazwyczaj ostatniej strony, do postu, na którym skończyłem poprzednio przeglądać. Teraz za każdym razem wyświetla się pierwsza strona i muszę klikać strzałki na sam koniec. To ja coś robię nie tak, czy tak teraz jest po aktualizacji?

W Nowa zawartość w 3 komórce (Status przeczytania) wybierz Przenoś do pierwszego nieprzeczytanego. Zapisz to jako nowy kanał i przez niego wchodź na forum w nieprzeczytane posty. Wtedy klikając w temat będziesz przeniesiony do pierwszego nieprzeczytanego postu. Chyba o to chodziło?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Minusy i plusy powinny zostać zlikwidowane, ale reakcje niech zostaną, a nawet powinno być ich więcej do wyboru. :P

53 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ja tylko dostaję powiadomienia, że ktoś zareagował na mojego posta.

Dzięki TapaTalk dokładnie wiem kto i w jaki sposób reaguje.  Przydatna wiedza ;)

Reszta nie działa....

Ej, chyba muszę to obadać. :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką o to propozycję: skoro Tapatalk nie daje rady otworzyć obecnie tematów z wielką ilością postów (kręci i kręci, np. "Oferty dla stałych abonentów..."), to może zafundować im świeży start z niewielką historią postów (np. pół roku, albo rok wstecz), a poprzednie posty zamknąć jako temat zakończony? Nie sądzę, że ktoś czyta/szuka postów sprzed roku w takich tematach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasować/przenosić gdzieś indziej starsze posty z forum? Bardzo głupi pomysł... ? Ja często na forum cofam się do archiwalnych postów, żeby znaleźć dokładną datę co się kiedyś wydarzyło. :P

 

 

 

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kasować. Przenieść (lub zostawić jak jest, zamknąć i założyć nowy temat np. z dopiskiem "part 2"). Zawsze będziesz mógł szukać, ale w innym temacie.
Cały czas liczę jednak, że da się namierzyć i rozwiązać problem, ale jeżeli nie? Coś trzeba zadziałać. W takim stanie jak teraz, dla tych co używają głównie/wyłącznie Tapatalka (jak ja), te "największe" (a zarazem najważniejsze) tematy są nie do śledzenia /czytania / redagowania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno temu można było oceniać posty na plus i na minus i to są dane, które z tego okresu się przeniosły. Teraz są tylko oceny pozytywne, jak ktoś polubi Twojego posta (serduszko na dole po prawej) to masz plusa ;).     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tracer10 napisał:

Może by tak założyć temat o serialach?

Dyskutuje się o nich, ale jest to rozbite na różne pokoje.

Byłoby chyba nieźle pogadać w jednym miejscu o serialach niezależnie jaki kanał lub serwis je pokaże.

 

Przecież taki dział na forum istnieje już od dawna: :roll:https://forum.satkurier.pl/forum/168-kino-oraz-filmy-seriale-i-animacja-w-tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest o temat, a nie o dział na forum. O tym, że dyskusje o serialach powinny się toczyć w jednym (maks. kilku tematach odpowiednich stacji je emitujących) już pisałem, ale podobno byłem jedyny.

Teraz jeszcze doszedł @tracer10 i ktoś kto poza mną go zalajkował więc wygląda na to, że jest nas już trzech :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, bo się źle komponuje z resztą elementów. Po serii eksperymentów wyszło mi, że przy takim szarym wygląda to w miarę spójnie i nie gubią się napisy, które się na takim tle pokazują. Normalnie tło jest całkiem białe jak tu: https://invisioncommunity.com/forums/ W propozycjach jest punkt 3 (proszę się cofnąć na pierwszą stronę wątku), gdzie rozważam wprowadzenie alternatywnej ciemnej skórki, ale nie zamierzam się tym zajmować póki nie zostaną rozwiązane problemy z serwerem i wydajnością, bo to jest najważniejsze.

 

Krótko mówiąc: tło zostało już przyciemnione. Inne zmiany - po rozwiązaniu problemu nadrzędnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...