Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak Forum SK zaczynało swoją działalność właśnie od PHPBB, który chyba właśnie z powodu obciążania serwera został wymieniony. 

 

Forum Media2 mimo wszystko generuje 2/3 ruchu SK, mamy też mniej postów i użytkowników ?

 

Z drugiej strony wiosną 2019, kiedy mieliśmy 3x większy ruch z powodu nowej edycji BB, serwer padał nie od ilości odsłon czy użytkowników online, tylko przez zbyt wiele postów pisanych jednocześnie, przez co baza danych nie nadążała ?

 

Wyższością phpbb nad skryptem SK jest intuicyjność. Tyle lat, a ja nadal nie mogę się połapać w waszych bajerach ?

Edytowane przez Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja tymczasem w dziale radiowym zauważyłem dwa tematy o tej samej tematyce warte połączenia w jeden: 

https://forum.satkurier.pl/topic/5656-pirackie-stacje-radiowe-w-polsce/

https://forum.satkurier.pl/topic/26652-pirackie-stacje-radiowe/

Poproszę też o zmianę nazwy tego tematu na "Radio Bezpieczna Podróż (d. Radio Hobby)" z racji powrotu stacji pod nową nazwą: https://forum.satkurier.pl/topic/6564-radio-hobby/

 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy istniej możliwość(ewentualnie czy będzie może wdrożona), aby, np. móc wyłączyć, schować we własnym widoku strony głównej forum*: w, np. dziale: "TV w Polsce" poddziały: "Platforma CANAL+ (ex nc+)" oraz "Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+" ?

 

* Ale i np. w podstronach dla schowania wątków też by chyba to dobre było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anita Kaźmierska

Na chwilę obecną nie ma Pani/forum możliwości od strony technicznej, aby coś takiego uaktywnić, dodać jako opcję dla użytkowników, ale "idzie" to zrobić na obecnym "skrypcie"(chyba tak na to się mówi) czy trzeba by go zmienić lub ewentualnie zlecić jakiemuś zewnętrznemu podmiotowi "od tego", aby zmodyfikował - dodał taką opcję do "obecnego skryptu" ?

 

Chyba nie jestem jedynym "tutaj", który nie czyta całej/większości(zdecydowanej ?) treści i materiałów z tego forum, a tylko pewne z nich wybrane. Taka opcja myślę, że byłaby bardzo pomocna, m. in. : upraszczałaby i uczytelniała forum dla użytkowników("lżejsze", treściwsze, nierozpraszające itp. itd.) - tym bardziej biorąc pod uwagę tak "bogate w treść" forum...

 

:)

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem do obserwowania wybranych działów/wątków (może mnie ktoś poprawić) nie służy Tapatalk? ? 

 

Rozumiem zwijanie całych kategorii, bo z takiego rozwiązania korzysta styl na Forum Media2, jednak nie spotkałem się z wykluczaniem poszczególnych for i wątków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli tak - choć tego nie wiem - to zewnętrzny program(aplikacja) - nie funkcja "domyślna" forum - nie rozwiązuje sprawy, a powiedziałbym, że wręcz przeciwnie("pogłębia problem"). Nie o to tu chodzi(chodzi o "uproszczenie", "uprzyjemnienie", "lekkość" korzystania z forum w "każdym miejscu" - pisząc w skrócie)... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.12.2020 o 09:47, G2000 napisał:

Już dawno miałem to zasugerować. Czy konto @PowerTV nie powinno zmienić nazwy, oczywiście za zgodą usera, na np. MWE Networks lub Grupa MWE? Tym bardziej że to konto oficjalne.

Uważam, że jest to chyba bardzo dobry pomysł(m. in. logiczny i porządkujący) - bo chyba "za kontem": @PowerTV "kryje się" Pan Michał Winnicki - właściciel: MWE-mów/mu ? Nazwa: "Power TV" - odnosi się tylko do jednego z kanałów tego nadawcy - nie tak ?

W dniu 29.12.2020 o 09:53, Marek79 napisał:

@G2000 A po co przecież wiadomo że Power TV jest ze stajni MWE

Nie każdy chyba to wie/może od razu to wiedzieć... Poza tym "stajnia jest szeroka", a właściciel "udziela się" w jej różnych częściach i jest ich (różnych części) właścicielem - czyż nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli @PowerTV lub jakikolwiek inny użytkownik forum zechce zmienić nick, to oczywiście ma taką możliwość. Wystarczy zgłosić to do administracji forum, tak jak np. ostatnio zrobił to @enski. Generalnie każdy ma nick, jaki chce (i na jaki pozwala regulamin forum), czy to standardowy użytkownik, czy konto oficjalne. Np. konto oficjalnie Cyfrowego Polsatu nie może nieć nazwy CANAL+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...