Jump to content

Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

Recommended Posts

Tak szczerze mówiąc to po wyłączeniu tapatalk to ani przez chwilę nic się nie zmieniło na lepsze.

Teraz zauważyłem, że jakieś zmiany były. A już się zastanawiałem co to się stało, że z forum nie można normalnie korzystać.

Wczoraj był dramat, dziś minimalnie lepiej - jeśli tak można powiedzieć, czekając kilkanaście sekund na otwarcie tematu....

No nie da się niestety normalnie korzystać z forum. @Anita Kaźmierska Rozważaliście zakup normalnego serwera dedykowanego np. w Hetznerze czy OVH (gdzie Ryzena o kosmicznej wydajności z dyskami NVMe można kupić za kilkadziesiat euro) zamiast tego pseudo skalowalnego, kosztującego pewnie znacznie więcej dhostingu? Gdybyście potrzebowali pomocy z tematem - znam ludzi, pomoge ;).

2 godziny temu, Marko 345 napisał:

U mnie działa teraz Ok Zarówno na smarfonie jak i laptopie i to na różnych sieciach.

Było Ok ale teraz muli i komunikat.

Pętla przekierowań

Podczas łączenia z serwerem „satkurier.pl” wystąpił błąd.

Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.

Starałam się wdrażać różne działania poprawiające wydajność forum, zalecane przez Invision Community. Jestem w stałym kontakcie z supportem. Ale nic nie pomogło. Serwer łapie czkawkę, a teraz to już całkiem padł, musiałam prosić o restart. Pewnie długo nie pociągnie znając życie... Albo dysk nie wyrabia, albo CPU nie wyrabia i tak na zmianę. Jeśli dHosting nie znajdzie rozwiązania, to będziemy rozglądać się za nowym serwerem. Dedyk odpada, bo o ile jego postawienie można zlecić, to potem i tak potrzebowalibyśmy stałego supportu, a tym już nie ma się kto zająć. Nie mamy osobnego etatu na to. W grę wchodzi tylko zarządzany VPS.

@bugmenot Akurat nie mamy skalowalnego, a managed VPS. Kosztuje niemało.

Może się przeniesiecie na PhpBB? :-) Taki żarcik.

Na PhpBB pracuje Forum Media2, i tam strony szybciej się ładują, czy mam rację?

Edited by PRKN
  • Haha 1