Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze wchodzę na forum przez nieprzeczytane posty. Klikałem w wątek i byłem przenoszony do pierwszego nieprzeczytanego postu. Teraz muszę celować w gwiazdkę/kropkę przy wątku by przeniosło mnie do nieprzeczytanego postu. Przy tych statystykach z boku przydałby się przycisk by je raz na zawsze zamknąć. A ci którzy je chcą mieć nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dzisiaj po zmianie grafiki strona forum SK ładuje mi się bardzo długo, po około 30 sekund, a tematy - niekiedy też długo, wysłanie napisanego komentarza - też, tak na oko po kilkanaście sekund. 

Edytowane przez Gierek
uzupełnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł 68 Ten blok z podsumowaniem z wątku możemy wyłączyć, ale na razie zmieniliśmy lokalizację - nie jest po boku, a pod pierwszym postem.
@G2000 Nie trzeba klikać w gwiazdkę, żeby przejść do nowych postów. Można to teraz skonfigurować w ustawieniach profilu.
@aro W powiadomieniach już powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, 40 sec wczytywania się tego wątku, 35 sec wczytywania innych tematów. Rano, nawet gdyby ktoś chciał przekonywać, że net obciążony.

Próbuję na Win X, Androidzie, telefonie, komputerze. To samo wszędzie.

Internet raczej nie za wolny jakieś 250 M/b. Smartfon z netem od innego dostawcy download coś koło 30 M/b to samo niezależnie od pory dnia.

Najgorsza zmiana od kiedy mam konto, czyli dość sporo.

Brawo.

 

PS

Ten post zapisywał się jakieś 2 min 30 sec. z drugim razem dopiero bo za pierwszym error.

Rekord badziewia.

W niedzielę kiedy MU dostawał w zadek od Kogutów to nawet forum Devil Page postawione na serwerach rodem z początków netu wczytywało się szybciej choć była strona mega obciążona.?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Po co zmieniać coś co było dobre i nikomu nie przeszkadzało na coś co było raczej niepotrzebne i tylko jest bardziej uciążliwe w użytkowaniu (długie wczytywanie się stron i wysyłanie postów)?

 

Widzę, że niektórzy z Was nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jak funkcjonują takie fora czy portale. Zmiany na wyższe wersje platform są konieczne, gdyż tylko one gwarantują wysoki poziom zabezpieczeń. Zostanie na starszych wersjach niesie za sobą ryzyko włamań, wycieku danych, itd.

 

To, że zmienił się wygląd forum, jest tylko "skutkiem ubocznym" przejścia na wyższą, lepiej zabezpieczoną wersję.

 

Oczywiście zauważyłam, że po zmianie forum działa gorzej, wolniej. Postaramy się coś z tym zrobić, pracujemy nad tym. Wymaga to działań nie tylko z naszej strony, lecz także ze strony Invision Community.

 

W dniu 3.10.2020 o 13:27, Barti napisał:

Ja, oprócz niniejszego, korzystam również z kilku innych forów, w tym również tego samego typu co nasze, czyli IPB i na żadnym z nich nie ma żadnych przerw w działaniu, żadnego zawieszania się, ani tym bardziej żadnego "zamulania", jak to notorycznie ma miejsce tutaj, na niniejszym forum... :wacko:

 

Zanim zaczniecie porównać nasze forum z innymi forami na IPB najpierw zobaczcie, jakie mają statystki - czy mają 1,5 mln odpowiedzi (obsługa tak spuchniętej bazy danych, w tym wyszukiwanie w niej jest mocno obciążające) i nawet po kilkaset osób online w jednym czasie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po co zmieniać coś co było dobre i nikomu nie przeszkadzało

To co było dobre, kiedyś też było nowym forum, zmianą ze starego. Ile to było narzekania kiedy forum przeszło bodajże z zabytkowego PHPBB na obecny silnik. To dopiero była zmiana. I też było narzekanie. Przy następnej aktualizacji pewnie też będzie. :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...