Jump to content
Mr. Orbita

Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

Recommended Posts

Żadnych problemów na iPhone.

Na telefonie z androidem również :) To raczej o prędkość internetu się rozchodzi, raz wchodząc na forum w miejscu, gdzie zasięg był słabiutki faktycznie reklama wczytała się o wiele wolniej niż forum ale człowiek przyzwyczajony do tego śmietnika, jakim są strony internetowe przepełnione reklamami nie zwraca już na taki jeden baner uwagi.

Forum za coś utrzymać trzeba a te reklamy nie przeszkadzają na tyle, żeby był to jakiś problem.

W dniu 7.04.2019 o 13:26, kamil2505 napisał:

Też nie mam nic przeciwko reklamom, ale czy nie mogłyby być one trochę mniejsze? Przez ten baner sekcja "najnowsze" odjeżdża na prawą stronę i rozciąga forum w oknie przeglądarki. No chyba, że taki był celowy zabieg. 

Też to zauważyłem i nie ciekawie to wygląda. Banery są za szerokie. Przeglądarka Mozilla.

13 godzin temu, Marko 345 napisał:

Też to zauważyłem i nie ciekawie to wygląda. Banery są za szerokie. Przeglądarka Mozilla.

Dokonałam pewnych zmian: przy szerokości ekranu 1366 px i mniejszych włączają się teraz bannery mobilne, przez co nie pojawia się na dole pasek przewijania w przeglądarce.

• Thanks 3

Chyba 10 minut temu to zgłosiłem - wkrótce pewnie wątek zostanie wyciągnięty z piwnicy. :D

Jeszcze trochę postów trzeba przenieść i będzie git. :D

Jest gdzieś podstrona, link z listą kont oficjalnych na forum?

• Confused 1

Posted (edited)

Witam, sprawa do moderatorów/administracji 

: Czy reklamy w takiej formie to już konieczność? Strasznie wkurzające na telefonie. To już wolę na górze strony nad tematem jakiś prostokąt z reklamą. Pozdrawiam

ca037fa08d5da.jpg

Edited by nieczęstygość
  • Upvote 1

A blokera reklam nie masz?Przecież dziś już nie ma strony na której bez niego się da cokolwiek zobaczyć.

Każda,włącznie z satkurierem. Poza tym dziwnie ta reklama u Ciebie wygląda.u mnie jest na górze ekranu i nie jest tak inwazyjna.

A u mnie jest tak samo jak u @nieczęstygość i się zdziwiłem taką formą reklamy. Może ruch jest już mniejszy i sobie trzeba dorobić z reklam w taki, a nie inny sposób ;)

Nie, na telefonie też

Posted (edited)

Na stronie głównej forum w ODPOWIEDZI po prawej jest kilka odpowiedzi na ten sam temat różnych forumowiczów Pamiętam wcześniej tego nie było,  było kilka tematów nie powtarzających się.

Edited by Marko 345

Bo teraz ten panel pokazuje 15 ostatnich postów napisanych na forum, wcześniej natomiast było to 15 wątków, w których ostatnio pojawiły się nowe wypowiedzi.

Rozumiem czyli zostanie po nowemu > 15 ostatnich postów napisanych na forum?

Co prawda ja się akurat takimi technikaliami nie zajmuję, ale myślę, że raczej tak zostanie :)

Co powiecie o podziale sekcji "Polskie kanały FTA/CI" tzn wyodrębnić dwa nowe działy działy 1. GRUPA POLSAT 2. GRUPA TVN DISCOVERY 

Moją propozycję uzasadniam tym, że są to największe TV w Polsce i posiadają wiele programów, seriali itp. Więc np pisanie o wszystkich jesiennych nowościach w jednym dziale "Polsat" to za dużo, po prostu wątki się gubią . 

Ale po co? Tak jak jest, jest dobrze. Gdyby robić taki podział, trzeba by uwzględnić też innych nadawców, którzy mają swoje pakiety kanałów. Nie ma takiej potrzeby.