Skocz do zawartości
Mr. Orbita

Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne byłoby właśnie takie rozwiązanie z zaprogramowaniem w godzinach np. 19-06 ciemna skórka, 07-18 taka jak obecnie. Istrnieje technicznie taka możliwość?

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzuciło mi się w oczy na dole każdego z tematów, że jest podgląd na osoby przeglądające wybrany wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę nie zwróciłem wcześniej na to uwagi, ale skoro piszesz, że tak było to dzięki za uzupełnienie tematu.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez jakiś czas, od wprowadzenia obecnej, nowej wersji forum podgląd ten nie był dostępny. Ostatnio jednak pojawił się ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.10.2018 o 16:15, shark napisał:

Bardzo fajne byłoby właśnie takie rozwiązanie z zaprogramowaniem w godzinach np. 19-06 ciemna skórka, 07-18 taka jak obecnie. Istrnieje technicznie taka możliwość?

już jest RvpQ7Wm.png

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Dla tych co nie wiedzą. Na samym dole pod ikonkami (FB, Twitter, YT, Linkedin) jest opcja: Styl i tam kliknąć IPS4 Dark.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelacja teraz wygląda podgląd w trybie nocnym. Z podziękowaniem dla moderatorów forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa skórka zdecydowanie na plus. Wreszcie nie bije po oczach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skórka Black też mi się podoba . Teraz przynajmniej da się w sposób cywilizowany użytkować to forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było, a tu takie zmiany i to w dodatku nareszcie można oznaczać. Gratulacje @Mr. Orbita

Edytowane przez bartolinos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurtuje mnie jedno pytanie, chodzi Mi o punkty reputacji jeżeli punkt zostanie przyznany a post ląduje w koszu to co wtedy się dzieje, czy dany użytkownik go zachowuje czy traci ?

Pytam bo dwie cały strony wątku o Graliga.pl  wylądowały w koszu i są tam punkty reputacji.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Traciłyby się, ale akurat dział kosz regulamin jakoś przestał obowiązywać i od sierpnia nie jest kasowany, mimo, że powinnien co 7 dni ;).

Ale może i lepiej bo jest tam sporo wartościowych dyskusji i warto czasami zajrzeć :D.

Edytowane przez bugmenot
  • Dzięki 1
  • Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automatyczne, całkowite usuwanie się postów z Kosza już działa.:-)  Jednak nie następuje to po 7 dniach od dnia napisania postu, jak było do tej pory, tylko obecnie czas ten wynosi 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas "życia" postów w Koszu został wydłużony z 14 dni do 30 dni. Tak więc, w chwili obecnej posty z Kosza są usuwane automatycznie i bezpowrotnie po upływie 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodzę z taką drobną propozycją. Czy istnieje możliwość, aby w dziale rozmaitości DVB, podroździał „zagraniczne platformy cyfrowe” można było umieścić pod „zagranicznymi kanałami FTA/CI”? Z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydałoby się ponownie otworzyć wątek "Żałoba w TV", bo prezydent ogłosił żałobę narodową z wiadomych względów na niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.12.2018 o 09:24, shark napisał:

Wychodzę z taką drobną propozycją. Czy istnieje możliwość, aby w dziale rozmaitości DVB, podroździał „zagraniczne platformy cyfrowe” można było umieścić pod „zagranicznymi kanałami FTA/CI”? Z góry dziękuję. 

Dziękuje adminom za dokonanie zmiany o którą powyżej wnioskowałem i jej zaakceptowanie.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kieruje zapytanie do moderacji forum: Czy jest możliwość, aby w rozdziale forum „Odbiorniki cyfrowe i TV” umieścić kafelek „Odbiorniki Linux” nad „Inne odbiorniki”, co poprawi i pozwoli obrazowo łatwiej odnajdywać się i przeszukiwać ten dział?

Edit: Wielkie dzieki! Na Was można zawsze liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję zmianę typografii z Roboto na IBM Plex Sans. Moim zdaniem jest ładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale moim zdaniem najbardziej pasuje do mojego pytania, które brzmi: jak się daje komuś punkty reputacji na tym forum za pomoc na przykład ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniosłem do odpowiedniego wątku, myślę, że tu będzie najbardziej pasować :)

A punkty reputacji za pomoc daje się, korzystając z ikonki, która jest nad podpisem w poście. Domyślnie jest ustawiona reakcja "Lubię to", ale jak się najedzie myszką, to można wybrać taką, która jest w danym momencie potrzebna (czyli jak komuś chcesz podziękować to dajesz "Dzięki", jak chcesz wyrazić poparcie do wypowiedzi, to "Popieram").

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noo, jednak nie jest to za bardzo odpowiedni wątek dla powyższej kwestii. W związku z czym przeniosłem powyższe dwa posty do bardziej właściwego wątku. ;)

• Haha 1
  • Że co, proszę? 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi