Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie pewna kwestia: w poprzednim IPB była możliwość zmiany edytora na tekstowy (możliwość samodzielnego wpisywania bbcode), teraz takiej opcji nie ma lub jest ona gdzieś głęboko schowana, przez co nie mogę jej znaleźć... :/ Ten obecny edytor jest przaz to dla mnie potwornie uciążliwy (edycja wykazów stała się przez to strasznie trudna)... :/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, bugmenot napisał:

Ależ niech będą, tylko jawne.  To dobrze wpływa na dyskusję.

Teraz jakiś zakompleksiony anonim do każdego mojego postu daje minusa :))..

Bez różnicy. Ktoś jawnie zminusuje czyjeś wpisy w odwecie tamten zrobi to samo i wojenka gotowa. I nie będzie ważna merytoryka wypowiedzi, tylko sympatie, antypatie, sprzeczki, kłótnie, wojny i wojenki. To już tutaj było...

BTW

Te minusy łapiesz ode mnie. Dlaczego? Bo mogę a ogólnie Cię nie lubię. Doskonały przykład, by pokazać bezsens takiego rozwiązania i optuję za jego likwidacją.

 

Edytowane przez vigoo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo

 

To, że to Ty wiedziałem z 99% pewnością po 2 minutach poklikania po profilach mojego fanklubu, stąd mój post :).

Błędem jest to, że nie ma limitu plusów/minusów i nie są jawne i tyle. Gdyby to było widoczne to byś nie robił jawnie z siebie głupka przed innymi minusując ciągle tą samą osobę.

 

@Patjyk

 

Przychodzą, ale z informacją, że zrobił to "ktoś". Ale jak się pisze w miarę madrze, a ma się 3-4 osoby "fanklubu" to łatwo ustalić co i jak. Tylko nie wszystkim musi się chcieć. a jak widać @vigoo np. się tymi punkcikami wybitnie przejmuje..

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W jakim celu pojawiła się funkcja "polubień" postów?

Przed chwilą jeden z userów, tak dla zasady zminusował 9 moich postów.

Jak się kogoś nie lubi to zawsze będzie tak to wyglądało.

Już to było przerabiane 2 lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja już przerabiałem tego usera dwa lata temu.

Sytuacja się powtarza. Sam nic prawie nie pisze,  a sobie używa względem mojej osoby. 

Mam nadzieję że moderatorzy zajmą się ta sprawą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem plusy i minusy czy jest limit (chyba nie ma), ale każdemu dałem tyle samo, albo więcej plusów, żeby nie był stratny :).
Trzeba to uregulować jakimś limitem i wyświetlaniem userów i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ja już przerabiałem tego usera dwa lata temu.

Sytuacja się powtarza. Sam nic prawie nie pisze,  a sobie używa względem mojej osoby. 

Mam nadzieję że moderatorzy zajmą się ta sprawą.

Nie wszyscy muszą się zgadzać z tym co piszesz, z czym się dzielisz. Bez względu na to jaka jest tego ilość. Na tym chyba polega wolność w wyrażaniu swoich odczuć, opinii, itd. Tak samo jak z pozostałymi osobami. A jeśli ktoś nie potrafi do siebie przyjąć negatywnych ocen, krytyki czy uwagi, to problem stoi po tej osobie, a nie oceniającej ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Widzę,  że się nie rozumiemy.

Czym innym jest nie zgadzanie się z czyjąś opinią, a czym innym negowanie wszystkiego co się napiszę nawet nie czytając danego posta.

Pisałem,  że to przerabialem jak była już taka opcja "plus, minus". 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił takie reakcje: "Lubię to", "Popieram", "Dzięki" i "Haha". Bez tych reakcji negatywnych. Podoba Ci się post, chcesz podziękować - klikasz reakcję, autorowi będzie miło. Nie podoba się, nie zgadzasz się - zawsze możesz odpowiedzieć w kolejnym poście przedstawiając swoje zdanie. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maniek357 napisał:

Ja bym zostawił takie reakcje: "Lubię to", "Popieram", "Dzięki" i "Haha". Bez tych reakcji negatywnych. Podoba Ci się post, chcesz podziękować - klikasz reakcję, autorowi będzie miło. Nie podoba się, nie zgadzasz się - zawsze możesz odpowiedzieć w kolejnym poście przedstawiając swoje zdanie. 

 

No i wygląda na to, że tak zostało właśnie zrobione. I spoko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd, to w poście @Barti - to są skórki. Unikam ich instalowania, bo później przy aktualizacjach całego silnika jeśli autor nie zrobi jednocześnie aktualizacji, a coś się pozmienia, to jest z tego tylko problem. Jeśli zmiany, to będą raczej w samej kolorystyce (popatrzę jak będę miał coś wolnego czasu pod koniec miesiąca lub w październiku, naprawdę teraz nie dam rady latać po opcjach, szukać i dłubać, widzicie o której odpowiadam), może ewentualnie pojawi się jakaś skórka dodatkowa jako alternatywna, ale bez gwarancji działania (jeśli autor ją porzuci, to usunę). Można byłoby się bawić w robienie i aktualizowanie własnej skórki, ale przykro mi - kompletnie nie mam na to czasu. Gdybym się zajmował tylko forum, to byłoby tu Eldorado, a tak to wyrywam tylko chwile z własnego czasu wolnego, którego i tak mam za mało. Cierpliwości - będziemy ogarniać, ale stopniowo.

 

@Linz - pogrubienie w którym miejscu?

 

@SatExpert - nadal jest, kliknij w Źródło dokumentu i jest tryb "kodu". Ale wydaje mi się, że BBCode zostały w ogóle porzucone, nie wiem, czy są akceptowane, nie testowałem tego, ktoś już zgłaszał problemy, ale to decyzja IPB.

 

@killerów dwóch - nie zauważyłem, chyba nie ma takiej możliwości

 

@Tomo21 - jeśli klikniesz w kółko lub gwiazdkę, to powinno polecieć do pierwszej nieprzeczytanej

 

Co do plusów, itp. to jak pisałem wcześniej w wątku - zajmiemy się tym jak będzie więcej czasu. Na razie choć totalnie nie mam czasu, zupełnie nie wyrabiam, jest 5:15 nad ranem, a za chwilę muszę jechać w trasę, a jeszcze nie spałem - poświęciłem jeszcze parę chwil na grzebanie, wyłączyłem minusowanie i ranking. Drugie, bo to nie wyścig o złote kalesony, a z pierwszym tematem mam mieszane uczucia - mogłoby to być przydatne, by przyznać, gdy np. ktoś udziela złej, błędnej porady albo wprowadza w błąd. Ale widać też skutki uboczne, odwetowe minusowanie itp. (bez urazy, ale jeśli ktoś tak robi, jest naprawdę niepoważny), co psuje zalety, dlatego raczej nie ma sensu.

 

Ale może "lajki" same w sobie nie są złym pomysłem - można docenić, jeśli ktoś pomógł zamiast odpowiadać "dzięki" itp., postawić tzw. wirtualne piwko (może byśmy dorobili ikonę z kuflem :) ). Poza tym na FB jakoś są i ludzie żyją. Pomyślimy na koniec miesiąca, ale optowałbym za zostawieniem pozytywnych i neutralnych, może dorobieniem wspomnianego kufla - jako opcja docenienia za pomoc. Poza tym jeśli dobrze pamiętam - jest limit (chyba 10 na dobę, mogę się mylić).

 

Nie będzie mnie 3 dni, ważne sprawy rodzinne, proszę nie rozrabiajcie za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...