Jump to content
Mr. Orbita

Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

Recommended Posts

Na telefonie z androidem również :) To raczej o prędkość internetu się rozchodzi, raz wchodząc na forum w miejscu, gdzie zasięg był słabiutki faktycznie reklama wczytała się o wiele wolniej niż forum ale człowiek przyzwyczajony do tego śmietnika, jakim są strony internetowe przepełnione reklamami nie zwraca już na taki jeden baner uwagi.

Forum za coś utrzymać trzeba a te reklamy nie przeszkadzają na tyle, żeby był to jakiś problem.

W dniu 7.04.2019 o 13:26, kamil2505 napisał:

Też nie mam nic przeciwko reklamom, ale czy nie mogłyby być one trochę mniejsze? Przez ten baner sekcja "najnowsze" odjeżdża na prawą stronę i rozciąga forum w oknie przeglądarki. No chyba, że taki był celowy zabieg. 

Też to zauważyłem i nie ciekawie to wygląda. Banery są za szerokie. Przeglądarka Mozilla.

13 godzin temu, Marko 345 napisał:

Też to zauważyłem i nie ciekawie to wygląda. Banery są za szerokie. Przeglądarka Mozilla.

Dokonałam pewnych zmian: przy szerokości ekranu 1366 px i mniejszych włączają się teraz bannery mobilne, przez co nie pojawia się na dole pasek przewijania w przeglądarce.

• Thanks 3