Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nurtuje mnie jedno pytanie, chodzi Mi o punkty reputacji jeżeli punkt zostanie przyznany a post ląduje w koszu to co wtedy się dzieje, czy dany użytkownik go zachowuje czy traci ?

Pytam bo dwie cały strony wątku o Graliga.pl  wylądowały w koszu i są tam punkty reputacji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traciłyby się, ale akurat dział kosz regulamin jakoś przestał obowiązywać i od sierpnia nie jest kasowany, mimo, że powinnien co 7 dni ;).

Ale może i lepiej bo jest tam sporo wartościowych dyskusji i warto czasami zajrzeć :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.12.2018 o 09:24, shark napisał:

Wychodzę z taką drobną propozycją. Czy istnieje możliwość, aby w dziale rozmaitości DVB, podroździał „zagraniczne platformy cyfrowe” można było umieścić pod „zagranicznymi kanałami FTA/CI”? Z góry dziękuję. 

Dziękuje adminom za dokonanie zmiany o którą powyżej wnioskowałem i jej zaakceptowanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieruje zapytanie do moderacji forum: Czy jest możliwość, aby w rozdziale forum „Odbiorniki cyfrowe i TV” umieścić kafelek „Odbiorniki Linux” nad „Inne odbiorniki”, co poprawi i pozwoli obrazowo łatwiej odnajdywać się i przeszukiwać ten dział?

Edit: Wielkie dzieki! Na Was można zawsze liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeniosłem do odpowiedniego wątku, myślę, że tu będzie najbardziej pasować :)

 

A punkty reputacji za pomoc daje się, korzystając z ikonki, która jest nad podpisem w poście. Domyślnie jest ustawiona reakcja "Lubię to", ale jak się najedzie myszką, to można wybrać taką, która jest w danym momencie potrzebna (czyli jak komuś chcesz podziękować to dajesz "Dzięki", jak chcesz wyrazić poparcie do wypowiedzi, to "Popieram").

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...