Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem, czy w dobrym wątku zadaję to pytanie, czy nie, ale jak w złym, to poprosiłbym o przeniesienie. Czy jest może taka techniczna możliwość, żeby nie pokazywało w okienku na stronie z ostatnimi odpowiedziami odpowiedzi osób, które się ignoruje? Ja gdy widzę niektóre odpowiedzi osób ignorowanych przeze mnie, to aż się włos na głowie jeży, i się można wkurzyć, a tak, to nie widziałbym tych postów na stronie głównej, i byłoby lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dwa pytanka.

 

1. Czy pojawi się możliwość wyjustowania tekstu w postach? Przy dłuższych tekstach poprawiłoby to ich wygląd i estetykę.
2. Czy można byłoby oddzielić ze streamingiem i VOD od innej lub oddzielnej, odrębnej, własnej kategorii? W dzisiejszych czasach, postępie i ich rozwoju ma to się nijak do sieci kablowych i IPTV. W zasadzie cały czas to tam nie za bardzo pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam pytanie odnoście łączenia wiadomości wysyłanych prywatnie, można to wyłączyć w opcjach? Jest to dość irytujące gdyż odbiorca nie widzi powiadomienia o nowej wiadomości gdy ta jest łączona z poprzednią.

W sumie jak bym chciał połączyć wiadomości równie dobrze użył bym edycji bo na takiej samej zasadzie to działa.

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja

Powinien powstać temat:  Redakcja SAT Kurier kontakt z widzami. 

 

Użytkownicy forum mogliby pisać do redakcji z jakimiś pomysłami, czy prośbami, aby potem oni pisali w ich imieniu do różnych nadawców. 

 

Przykład: Redakcja SATKuriera pisze na wyraźną prośbę wielu czytelników i użytkowników forum do Telewizji Polsat, aby zmienili na ekranie loga kanałów Polsat Sport Premium na sporo mniejsze i bezbarwne  przezroczyste. Mogliby też zmienić wieli napis "NA ŻYWO" na taki mały, jak na głównym Polsacie. Jeśli już muszą mieć dopisek HD przy logach to na wszystkich swoich stacjach powinni zrobić taki mały, jak na TV4. 

 

Gdyby redakcja do nich napisała to może mogłoby to się udać. Wiadomość od jednego, czy drugiego widza Polsat zwyczajnie oleje.

Trochę chęci, a wszyscy mielibyśmy z tego uciechę i większy komfort odbioru spotkań.

 

Czy forum dla maniaków TV-SAT nie jest dobrym miejscem na takie typu akcje? Tematów, gdzie redakcja mogłaby interweniować jest sporo. Kolejny z brzegu: brak transmisji wydarzeń sportowych na pustym TVP HD, kiedy TVP Sport jest zajęty, tak jak np. wczoraj.

 

Co o tym myślicie?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne zgłoszenia z prośbami o interwencję otrzymujemy czasami na redakcyjny adres mailowy. Nie zajmujemy się jednak interwencjami, chyba że chodzi o jakiś poważny błąd czy awarię (w takich sprawach od razu staramy się zgłaszać problem do nadawcy czy operatora). Interwencji w sprawie wyglądu logo na ekranie czy oferty programowej jakiegoś kanału nie prowadzimy. Czasami możemy o pewnych sprawach wspomnieć na autorskim blogu na portalu - jako opinia danego redaktora, ale to rzeczywiście musi być jego opinia.

Poza tym uważam, że to, co dla pewnej grupy osób może wydawać się dobrym pomysłem, dla innej grupy jest już nietrafione. My jako redakcja nie chcemy obierać żadnej z opcji, staramy się być bezstronni, dlatego nie praktykujemy pisania do firm medialnych w imieniu pewnych grup czytelników. Dodam jeszcze, że chyba przeceniana jest nasza rola - niekoniecznie nasza prośba zostanie bardziej wzięta pod uwagę niż prośba pojedynczego czytelnika.

W związku z powyższym uważam, że zakładanie takiego tematu nie ma sensu.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na propozycję jednego z użytkowników dokonałam właśnie przebudowy sekcji "TV naziemna w Polsce i Europie". Luźne tematy z kategorii "DVB-T: odbiór" zostały przeniesione do nowej kategorii "DVB-T/DVB-T2: dyskusja ogólna". Ponadto nie ma już możliwości tworzenia nowych luźnych tematów w "DVB-T: odbiór". Propozycja została wcześniej przedstawiona użytkownikom VIP i nie spotkała się ze sprzeciwami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Chyba wszyscy Użytkownicy tego forum tak mają... :roll:  Mi również czasami coś takiego się wyświetla. :wacko:

 

Może by tak "Sat Kurier" pomyślał nad zmianą serwisu hostingowego? :roll: Bo z tego, co zauważyłem, czasowe problemy z dostępem do portalu "Sat Kurier", jak i forum leżą chyba właśnie po stronie hostingu.

Ja, oprócz niniejszego, korzystam również z kilku innych forów, w tym również tego samego typu co nasze, czyli IPB i na żadnym z nich nie ma żadnych przerw w działaniu, żadnego zawieszania się, ani tym bardziej żadnego "zamulania", jak to notorycznie ma miejsce tutaj, na niniejszym forum... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...