Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam - masz możliwość zgłoszenia danej dyskusji ,a któryś z  moderatorów rozpatrzy twoje zgłoszenie i oceni. Moim zdaniem warto czasami być ciut elastycznym, będąc na różnych innych  forach dyskusyjnych nieraz do kosza leciały bardzo ciekawe dyskusje tylko dlatego,że jakiś fragment postu jednego z użytkowników był off-topiciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 20.02.2019 o 13:04, puszczyk napisał:

 Czy na tym forum mogę całkowicie zablokować jakiegoś użytkownika, żeby.....

Nie mógł wejść na mój profil?

Jedni pragną, by nie widzieć co piszę dany user. Są też takie osoby co sobie nie życzą by mu delikwent zaglądał w profil.  Jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Forum ma być przede wszystkim czytelne. Wyśrodkowanie czy justowanie może i ładnie wygląda, ale na pewno nie ułatwia czytania tekstu na ekranie. Czytamy tekst od lewej do prawej i wyrównanie do lewej strony jest idealne. I to nie tylko moja opinia :)

 

https://szmigiel.design/pl/blog/dlaczego-pelne-justowanie-tekstu-w-internecie-to-zly-pomysl/

https://olagosciniak.pl/justowac-tekst-na-stronie/

https://prowly.com/magazine/wplyw-typografii-na-czytelnosc-tekstu/

Edytowane przez maniek357
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wprowadziliśmy dzisiaj testowo na forum dwa bannery. Mam nadzieję, że nie są jakoś strasznie inwazyjne. Nie planujemy blokować adblocków, tak jak to czynimy w przypadku portalu. Chcielibyśmy, aby docelowo te dwa bannery pozostały na forum. Na chwilę obecną nie mamy planów dodawania większej liczby reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w chwili obecnej na wersji mobilnej wyświetlają się bannery z wersji desktop, ale docelowo będą się one oczywiście różnić, tzn. na mobilnej damy inne - mniejsze i lżejsze. Może jeszcze dziś uda się dodać odpowiedni warunek w kodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anita Kaźmierska napisał:

Wprowadziliśmy dzisiaj testowo na forum dwa bannery. Mam nadzieję, że nie są jakoś strasznie inwazyjne. Nie planujemy blokować adblocków, tak jak to czynimy w przypadku portalu. Chcielibyśmy, aby docelowo te dwa bannery pozostały na forum. Na chwilę obecną nie mamy planów dodawania większej liczby reklam.

Większych się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Dodam jeszcze, że w chwili obecnej na wersji mobilnej wyświetlają się bannery z wersji desktop, ale docelowo będą się one oczywiście różnić, tzn. na mobilnej damy inne - mniejsze i lżejsze. Może jeszcze dziś uda się dodać odpowiedni warunek w kodzie.

To dobrze, bo te bannery w wersji mobilnej strasznie rozciągają forum. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...