Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukas_k To jest oczywiście nieprawidłowe ;) Pisałem o tym w temacie błędów i na SB - mamy jakieś problemy, szukamy przyczyny.

@SatExpert Trzeba jeszcze nad tym posiedzieć i potestować, pewnie kwestia zmiany czegoś, jakiegoś ustawienia, to bardziej kwestia dojścia niż błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że to znowu te "lajki" - za strzałkę w dół jest minus, za Smutne i Że co, proszę? jest neutral (0), a za resztę +1.

 

Efekt końcowy - typy reputacji:

Zła: -50

Kiepska: -25

Neutralna: 0

Dobra: 20

Świetna: 50

Rewelacyjna: 100

 

Na razie tego nie ruszam - i tak są inne problemy, poza tym muszę się wgryźć w powiązania m.in. między tym, a automatyczną moderacją (która jest na razie nieaktywna, ale może jest to do rozważenia). Po prostu trzeba więcej czasu.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że forum znów odpaliło i tym bardziej w nowej odsłonie. Kieruje pytanie odnośnie funkcji, której nie mogę znaleźć, a chodzi o tryb pełny obrazu na smartfonie taki jak jest widoczny z poziomu notebooka. W poprzedniej wersji był przełącznik na dole ekranu (pełna wersja) - tutaj nie mogę dojrzeć. Z góry dziękuje za pomoc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest takie jak forum Vectry klub polska. Tam mam konto i tragedii nie ma. Co prawda tam nieco ciemniejszy motyw jakby szary, ale idzie przywyknąć. Myślałem że będzie gorzej. Najważniejsza stabilność  i wersja mobilna. A co z opcją wstaw inne media i załączniki ? W dolnym prawym rogu pisanego postu ? Na forum vectry jest do max 20mb. Tutaj rozważacie  coś podobnego ? Np. do samych zdjęć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starej wersji jak wchodziło się w danym temat to u góry po prawej stronie była opcja "pokaż pierwszy nieprzeczytany post" czy jakoś tak. Jak się w to klikało to przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego postu. Teraz nie widzę tej opcji. :(

 

Nie da się tego jakoś ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xut2zs - Przede wszystkim stabilność - siedzę specjalnie dalej przez całą noc, obserwuję obciążenie i dziś posiedzę do ~10, jeśli forum znowu się przydusi, to będziemy badać z hostingiem i IPS.

 

Załączniki są wyłączone ze względów czysto praktycznych. Z jednej strony aktualnie nie mam za dużo miejsca na serwerze, może z 15 GB, czasami potrzebuję mieć coś doraźnie na wrzucenie jakiegoś TS do analizy dla np. producenta odbiorników, a z drugiej robi to problem przy backupach bo te wszystkie załączniki trzeba później magazynować. Przemyślę to jeszcze, wprawdzie na razie jestem w tej kwestii raczej na nie, ale jest dodatkowy argument, gdy teraz lecimy po HTTPS - problem robią obrazki z hostingów bez HTTPS.

 

@Kiler - do pierwszego nieprzeczytanego postu można wejść klikając kółko lub gwiazdkę (całkiem po lewej) na liście wątków w dziale, natomiast ze strony głównej forum domyślnie tak się wchodzi, może to coś pomoże ;) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej jest. Ogólnie teraz to jest tak naprawdę jedna wersja i RWD (responsywny design). Jakieś elementy mogą wypadać, żeby było lżej na widoku, ale założenie jest tym razem takie, że jeden widok do wszystkiego. Wystarczy ścisnąć mocno rozmiar okna przeglądarki na PC i już widzimy jak wygląda wersja mobilna :P W tym sensie @shark przełącznika brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sugestie:

1) Lista nowych wątków powinna być taka jak w starym  forum, a nie początek posta i rozwalone to na całą stronę, że trzeba "kułkować" w dół....

2) Na telefonie albo nie umiem albo nie ma opcji, żeby przeglądać co nowego w wątkach, bo każdy wpis jest irytujący, lepiej było to zebrane w tematach

3) Opcje +/- i zaraz będzie tutaj milion doublekont, żeby sobie lajkować...

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek - post nie dotyczy kwestii tagów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównej satkurier.pl  w kafelku:: "tematy z forum... "  nadal wisi komunikat: 

Forum tymczasowo wyłączone.

Nie każdy wie o końcu prac nad odświeżeniem forum.

6 minut temu, xut2zs napisał:

Te plusy i minusy przy nickach coś konkretnego oznaczają ?

Też mnie to zaciekawiło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...