Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest też wtyczka z formatowaniem w HTML pod przyciskiem "Źródło dokumentu" w edytorze BBCode i wtedy można sobie kulturalnie edytować oraz formatować taką tabelkę i nie trzeba jej robić od nowa.

Kod tabelki można sobie wtedy gdzieś zapisać i przy kolejnej edycji wkleić go, dodać nowe dane i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też może być, bo to są znaczniki BBCode zapisane jako znaczniki BBCode, a to co ja podałem, to są znaczniki BBCode zapisane jako znaczniki HTML. W zasadzie bez różnicy która wtyczka. Natomiast funkcja kodu źródłowego, którą wyłączyłaś, to pełen HTML w znacznikach <html></html>, czyli po prostu strona internetowa i też bym wyłączył dla zwykłych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

znaczniki BBCode zapisane jako znaczniki HTML

 

BBCode to BBCode, a HTML to HTML.

 

7 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

funkcja kodu źródłowego, którą wyłączyłaś, to pełen HTML w znacznikach <html></html>, czyli po prostu strona internetowa

 

Nie, to dokładnie to samo, co w proponowanej przez Ciebie wtyczce, czyli możliwość edycji samego postu w HTML.

 

8 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

też bym wyłączył dla zwykłych użytkowników

 

Nie po to celowo wyłączałam, by teraz z powrotem włączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznik BBCode jest w nawiasie [ ], a znacznik HTML w nawiasie < >. Na forum jest edytor WYSIWYG i moja wtyczka dodaje edytor HTML, a wtyczka którą ty wskazałaś dodaje edytor BBCode. Nie ma znaczenia, która by była, ale skoro piszesz, że to co wyłączyłaś to jest to samo, to wystarczy włączyć i będzie elegancko 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, bo nikt nie będzie tworzył stron, tylko podstawowe formatowanie tekstu, obrazków, tabelek...itp. Ewentualnie utwórz jakąś grupę i tylko tej grupie włącz edytor HTML. Ja cały czas aktualizuję wykaz kanałów Play i nawet oni na stronie tego nie mają. Nie da się edytować tabeli dodając komórki i potrzebny jest edytor HTML lub BBCode, bo inaczej trzeba ją za każdym razem robić od nowa i kopiować komórka po komórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy jak post jest wywalany do kosza to admin mógłby wpisać sugestię w jakim wątku powinien się dany post znaleźć? Przy takiej ilości wątków zbliżonych do siebie tematycznie ciągłe wywalanie i pisanie że powinienem poszukać właściwego wątku jest męczące i zniechęca do wchodzenia na forum.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam propozycję-czy można by było w kategorii Wykazy zrobić listy kanałów platform (Polsat, Canal+, Vectra, Play, UPC, NTC, Orange itd)? Niedawno na forum dodano tabelki, więc uważam że dodanie takich list było by dobrym rozwiązaniem. Ja bym widział to tak:

Numer Nazwa Logo Jakość Pakiet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabelka dodana do edytora nie skaluje się i musi mieć maksymalną szerokość 358px żeby zmieściła się na smartfonie. Twoja już wyjeżdża poza obszar na smartfonie, bo ma 500px. Musi być tabelka w HTML, która będzie się ładnie skalować z całym forum na różnych urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 20:31, Anita Kaźmierska napisał(a):

 

 

Przypominam, że punkty ostrzeżeń automatycznie znikają dopiero po 90 dniach od ich przyznania.

Jak już zmieniacie regulamin to przy okazji proszę zwrócić uwagę, że system podaje błędnie informację kiedy punkty ostrzeżen mają "znikać".

Wygasa 06/26/24 15:10)..coś wygasnąć nie może. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Wczoraj o 10:56 na portalu satkurier.pl został umieszczony artykuł Pana Jerzego Kruczka na temat praw Ligue1 we Francji:

https://satkurier.pl/news/237551/bedzie-nowy-kanal-z-liga-francuska.html

 

Z datą dzisiejszą pojawił się artykuł o prawach do ligi francuskiej na znanym nam portalu:

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ligue-1-ligue-2-liga-francuska-bein-sports-canal-amazon-prime-video-ceny-jak-ogladac

 

Czy uważacie, że te artykuły są podobne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...