Skocz do zawartości

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


franko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z informacji przekazanych na infolinii NC+ a informacja jest szokująca nie ma możliwośći dokupienia CANAL+ 4K ULTRA HD do modułu CI+.

Jeżeli jak się to potwierdzi ostatecznie zrobiono by ludziom nie powiem inaczej świństwo,ludzie masowo nakupili moduły na mundial i był zachwalany Mundial 4K,po czym pokazano gest kozakiewicza w postaci braku dokupienia opcji z 4K za dopłatą.

Edytowane przez Mr. Orbita
Stworzony osobny wątek, bo dyskusja o tym samym była jednocześnie w wątku ofert, modułu, dekodera, kanału - totalny chaos. Redakcja bada sprawę, ale zrobili to w weekend i trudno kogoś kompetentnego złapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest do wyjaśnienia to było wczoraj,dziś jest sytułacja dynamiczna.

Jeżeli by się potwierdził brak dokupienia CANAL+ 4K do CAM było by bardzo nie elegancko.

Gdyż po co na mundial zachęcano kupno np modułu po czym 1 Września nie bedzie możliwosci dokupienia go sobie do modułu.

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej może być ciągle błąd systemu, że nie zostało dodane dla modułów póki co. Ja bym cierpliwie poczekał. Dziwi mnie też, że ktoś niby rozwiązał umowę z karą umowną przez brak ćwiartki kanału. Śmiech na sali...

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinie i konsultant potwierdził brak możliwości dokupienia do modułu CAM CI+, oczywiście mogę przejść za 0 zł aktywacja na dekoder (ich).. Z uzyskanych informacji „masa” ilość klientów dzisiaj już w tym temacie dzwoniła. Uzbrojmy się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem podobną wiadomość na czacie na koncie abonenta na stronie ncplus. 

 

Przecież to jest jakiś SKANDAL, przy podpisywaniu umowy upewniałem się na infolinii, czy kanał C+4K będzie dostępny przez okres obowiązywania, i informacja była twierdząca. Nawet na pudełku z modułem, które otrzymałem od nc+, jest jak byk napisane 4K ULTRA HD. 

 

Mam nadzieję, że to tylko jakiś chochlik, bo to przegięcie pały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Wszyscy dobrze wiemy, że na tym kanale nie ma wiele wydarzeń/premier, ale nie zmienia to faktu, że w przyszłości może się do zmienić na lepsze, stąd chciałbym wiedzieć na czym stoję - czy przedłużać umowę, jeżeli tak to na jak długo i jakie pakiety.

Nie chodzi też o to, że dzisiaj już muszę wykupić ten kanał, ale jako ich klient nie mam na dzisiaj nawet wyboru, a pudła ich wynalazku z ograniczeniami nie zamierzam wydzierżawiać i płacić dodatkowe $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie kolegi @shark. Jak sam widzisz dużo więcej osób jest zainteresowanych przyszłością i rozwojem, a nie kupowaniem w chwili obecnej wydmuszki. Plus do tego wymiana na ich ograniczony dekoder, który nigdy nie jest twoją własnością (!) a płacić trzeba i to nie mało.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 W takim bądź razie masz szczęście, chodź wątpliwej jakości ze względu na jakość tego kanału - ale jednak szczęście :). Chyba, że tak jak to już ktoś tu pisał - zaczynają teraz wykorzystywać ten kanał jako kartę przetargową przy przedłużeniu :D. A u Ciebie po prostu za pierwszym @ nie została wysłana odpowiednia promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...