Skocz do zawartości

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


franko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza jest ta pani na czacie

Jak jej się pytam dlaczego na stronie nc+ gdzie składam zamówienie nie ma nigdzie nic o programie c+4k ani w spisie kanałów ani w dodatkowych opcjach gdzie są eleveny HBO itp

To odpowiada mi że tefonicznie się ten kanał 4k aktywuje

I na pewno będzie mi na module działać

Ale czytając to forum nie bardzo wierzę w jej słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja próbuję coś ugrać na czacie na mojencplus i dostałem taką odpowiedź:

 

Kanał CANAL+ 4K Ultra HD został udostępniony 15 maja 2018 roku jako kanał promocyjny. Jego bezpłatny dostęp upłynął 31 sierpnia 2018 roku .Dodatkowo informuję, że kanał CANAL+ 4K Ultra HD nie jest elementem składowym opcji CANAL+ czy Pana oferty.

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług w okresach testowych i promocyjnych Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

Kanał można wykupić w ofercie standardowej na czas nieokreślony w cenie 20 zł, lub 10 zł w zobowiązaniu na okres 12 miesięcy.

 

Uprzejma pani odpisała po 3 sekundach, więc cały tekst ma już przygotowany :)

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielu poprzedników również nie miałem dostępu do kanału 4k. Po "rozmowie" na czacie w ICA Po kilku sekundach otrzymałem odpowiedź że kanał został mi udostepniony za 0 złotych do końca umowy. sama umowa przyszła online również w ciągu kilku minut. warto więc chyna się z nimi skontaktować i wyrazić swój sprzeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chcą udostępnić za darmo na ica, to już drugi konsultant:

Ty: Witam chciałem poinformować, że brałem dekoder 4k dla treści 4k i nikt mnie wtedy nie poinformował, że jedyny kanał 4k będzie w przyszłości płatny

Ty: Chciałbym wiedzieć czym można sobie zasłużyć na przywrocenie tego kanału do końca umowy

Doradca nc+: Może Pan wykupić ten kanał. Oferty widoczne są w zakładce Poszerz swoją ofertę.

Ty: Wiem, że moge wykupić ale chciałbym dalej go mieć Za zero złotych skoro już płace 15 zł miesiecznie za dekoder żeby ogladać 4k

Ty: które teraz zostało mi zabrane

Doradca nc+: Nie jest to możliwe. Kanał nie jest częścią Pana oferty. Może go Pan dokupić.

Doradca nc+: Czy ma Pan jeszcze jakieś pytania ?

Ty: Ja wiem że jest możliwe

Ty: Bo ludziom powłączano ten kanał spowrotem

Doradca nc+: Przekazałem już informacje w tej kwestii. Czy ma Pan jeszcze jakieś pytania ?

Ty: Bez komentarza

Doradca nc+: Dziękuję za rozmowę. Życzę miłego wieczoru.

Edytowane przez F3dor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą udało mi się wywalczyć dostęp do końca umowy. Napisałem, że kiedy przedłużałem umowę, w ich materiałach promocyjnych dotyczących dekodera 4k była mowa o rozwoju tej technologii i coraz większej ilości treści 4k, że nigdzie wtedy nie wyczytałem że będę musiał za te treści dodatkowo płacić i czuję się nabity w butelkę. Po chwili dostałem info, że włącza mi canal+4k do końca umowy. Kanał już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...