Skocz do zawartości

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


franko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla przypomnienia: https://satkurier.pl/news/165117/nc-4k-takze-na-modulach-cam-wideo.html

 

Nie minął nawet rok...

 

 

Brawo tu jest sedno.

Pan Piotr Malicki, dyrektor sprzedaży produktów i usług prepaid w nc+

Publicznie przedstawił iż oferta na moduły CAM w postaci tresci 4K bedzie dostępna,wiec osoba z najwyższej półki nie wypełnia swoich zobowiązań.

 

Osoby dzwoniące do NC+ radze jutro bo dziś niema osób tzw przełożonych decyzyjnych należy powołać się na wypowiedz pana Piotra Malickiego dyrektora sprzedaży produktów że oferta musi być dostępna dla osób z modułami CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli to sprawnie rozwiązać tworząc tylko sekcje On Demand w UHD na własnych dekoderach i wtedy nie było by płaczu.

Edytowane przez umek
Wycięte zbędne zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię i za skurczybyka nie chcą mi włączyć 4k na Ultrabox za darmo, to jak to się ma, jednym włączają a drugim nie?

Zadzwoń jeszcze raz może trafisz na innego, kompetentnego konsula i włączą.  Ja raz dzwoniłem i nic na czacie nic i później jeszcze jeden telefon trafiłem na miłą i inteligentną panią i dało się. Mam 4K do końca umowy za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz, włączyli za 0zł, do tego jeszcze obniżył fajny konsul eleveny z 11,90 na 9,90 bo jest promocja, ale miał z czego VipMax. Po co im ten dym był potrzebny to nie rozumiem, nie szanują starych dobrze płacących abonentów.

Edytowane przez spido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to nie wiem skąd to zdziwienie, że za kanał 4K się dopłaca? Jak HD wchodziło też był to towar luksusowy i też się płaciło ekstra za poszczególne kanały. Wiadomo, że nadawca kanału chce zarobić na nowości, za jakiś czas dostęp stanieje i pojawią się inne kanały w 4K.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie wskoczyła opcja Canal+4K za 10zł na 12 miesięcy na module dzierżawionym od NC+

Możesz zrobić screen z moje ncplus ,że możesz wykupić ta opcje. Tam z każdym konsultantem o czym innym sie rozmawia. Ja nie mam takiej opcji do wykupienia.

 

PS: Tu nie chodzi o to żeby ktoś mi 4K dawał gratis tylko żeby ktoś mnie nie zmuszał do wymiany modułu na dekoder bo komuś na tę chwilę się tak wymyśliło a za tydzień  stwierdza że jednak na modułach będzie ta opcja.

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie każdy mówi tam co innego - chyba skryptu nie zdążyli im wydrukować na weekend :wink: teraz gadają "decyzja biznesowa firmy". Swoją drogą jeszcze jedna istotna kwestia. Dlaczego nie było info wcześniej ? jakby powiedzieli np miesiąc czy dwa wczesniej że taka akcja będzie to każdy by zdecydował czy wymienia na dekoder.... to też się nadaje dla uokik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to sa jakieś komedie tym razem Pani na czacie pisze mi że jest możliwość na modułach ale tylko tych które maja klienci wykupione na własność . Wczoraj mało co mnie nie z linczowała inna konsultantka twierdzac, że absolutnie nie ma możliwości wymiany na dekoder 4k. (dziś inna mówi że jest nieodpłatnie , dekoder 0zł warunek pakiet 4k za 10 zł)

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, kolejna inna odpowiedź:

Doradca nc+: Wyjaśniam, że od 24 sierpnia br. opcja CANAL+ 4K Ultra HD nie jest dostępna na modułach CAM typ 95. Pan posiada inny typ modułu, więc kanał Canal+ 4K powinien być dostępy. Od września br. kanał Canal+ 4K jest płatny.

...

Doradca nc+: Jest to decyzja biznesowa. Dziękuję za przekazane uwagi. Prześlę je do właściwego działu.

Powinien, a nie jest. Jak zapytałem czemu tak jest to kazała mi czekać na odpowiedź z działu reklamacji. Bajo bongo... poza tym od 24 sierpnia? A nie 31? Ehh... Nawet tego nie wiedzą.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...