Skocz do zawartości

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


franko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Ile max czasu trzeba czekać, żeby włączyli kanał. Bo od 12 jeszcze nie zdążyli.

Po kilku minutach kanał świecił.

Szybko  i bez bólu to załatwił konsultant. Rozmawiałem na czacie w ICA.  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo rozumiem wasze rozczarowanie, ale z drugiej strony ja jako fan piłki nożnej patrzę na to tak: 3 mecze weekendowo w 4k, 4 weekendy w miesiącu, czyli razem 12 spotkań za 10 zł. Cena za mecz poniżej złotówki. Czy to dużo? Jak patrzę na to ile polsat sobie każe dopłacać za jakieś wydarzenia w ppv to nie wydaje mi się to jakoś dużo. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, jeden powie, że HD mu starczy, drugi że nie widzi specjalnej różnicy w jakości a trzeci że 10 zł dla niego to za duzo. Ja jednak po mundialu jestem zakochany w 4k i widzę ogromną różnicę w jakości na swoim tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem na infolinie i powiedziano mi iż na module który posiadam nie ma możliwości odbioru programu C+4K. Mogę bezpłatnie wymienić na dekoder 4K ale tam musiałbym płacić za program 10 zł miesięcznie. Więc co to za interes. Wymiany na moduł który spełniał by wymagania nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzają wszystkich w błąd ponieważ można aktywować taki pakiet poprzez infolinię, co mam potwierdzone tel. jak i poprzez czat ICA - gruba reklamacja za wprowadzanie w błąd już napisana i będzie im dostarczona. Nie może być tak, że ktoś mnie wielokrotnie podczas danej rozmowy kłamie, na co po moich twardych argumentach nagle zmienia zdanie i oznajmia że jednak mam racje i opcje zakupu na moduł się pojawiają. Kto na takie traktowanie klientów w takiej formie daje przyzwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie by jakieś argumenty były Pani na czacie stwierdziła ze działa on (c+4k) na modułach które były kupione na własność. Rozumiem że chodzi o te z których z migrowano z oferty prepaid. Tylko nie bardzo rozumiem czym technicznie się one różniły od tych wynajmowanych. Jakaś paranoja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii mi wciskali że ten kanał nie działa po ostatniej aktualizacji co jest bzdurą bo były jak dostąd 2 i kanał działał po każdej.....nadal działa TVP 4K.....może mają duże targety na dekodery i wciskają każdemu ale ja podziękuje..... jak nie rozwiążą tego jakość to poczekam do końca umowy i nigdy więcej nc+ mam co oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własne napisałem (po przeczytaniu tego na forum) przez czat w ica dlaczego jak brałem dekoder nikt nie poinformował mnie że kanał będzie dodatkowo płatne, na pytanie jaka dostałem informację podczas aktywacji, że dzięki temu dekoderowi będę mógł odbierać canal plus 4k. Otrzymałem ten kanał za 0zl do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...