Skocz do zawartości

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


franko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2018 o 08:24, wilos napisał:

Czy każdy na forum dostał CANAL+4K ULTRA HD płacąc za dekoder ULTRABOX 4K 15 zł/msc za 0 zł miesięcznie do końca umowy?

 

Nie, też wspomniałem że płacę 15zł za ten dekoder (zmiana dekodera w trakcie umowy) i mimo wszystko tylko odpłatnie mogę mieć C+4K.

 

Rozumiem, że nowi klienci nadal nie mają tego kanału w pakiecie?

Edytowane przez aster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 08:07, wilos napisał:

Czyli wszyscy dostali, oprócz mnie.

Płacę miesięcznie 15 zł za wynajem dekodera i też nie dostałem za 0 zł, mimo złożonych reklamacji, a łącznie moje abonamenty (z telem x2) dla nich to ponad 220 zł. Staż - łącznie z n-ką - ponad 10 lat. Taka nagroda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2018 o 16:47, mxv1 napisał:

Nowi klienci mają za 0zł w pakiecie Superpremium, Pakiet sportowy, Vip+ Max.

 

Ja mam właśnie ten pakiet Extra+ z Canal+ (tzw. "pakiet sportowy") i tego właśnie nie rozumiem. Nowi klienci mają kanał C+4K normalnie wliczony jakby nigdy nic a obecni klienci są zmuszeni do dodatkowych opłat, które nie są stosowane da nowych klientów wybierających... ten sam pakiet co ja obecnie mam.

 

No niestety czas wysłać wypowiedzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kanał to jedynie mecze La Liga oraz PL.

Nic więcej nie ma ciekawego.

Trzeba czekać do premiery serialu "Nielegalni"

Szkoda , ze Bundesliga nie jest w 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arco napisał:

za dekoder 4K ULTRABOX 0 zł do końca umowy, pakiet VIP+, a jeśli chcę oglądać kanał C+4K muszę zapłacić.

Ja nie płacę za Canal+4K, ale mam opłatę za dekoder 15 zł.

Więc jeśli zapłacisz za ten kanał. to i tak 5 zł miesięcznie zaoszczędzisz.

Osoby posiadające moduł też płacą za ten kanał.  Za to nie płacą za dekoder, bo go nie mają.

Tak na marginesie staż tu nie ma nic do znaczenia.  Poza tym masz pakiet Vip+, a nie Vip+Max w którym jeszcze brak opłaty za Canal+4K bym zrozumiał.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, arco napisał:

Staż łącznie z Canal+ i Cyfrą ponad 20 lat, za dekoder 4K ULTRABOX 0 zł do końca umowy, pakiet VIP+, a jeśli chcę oglądać kanał C+4K muszę zapłacić.

Staż mam podobny (19 lat) i pakiet VIP+ z dekoderem Ultrabox 4K za 0 zł oraz kanałem Canal+ 4K UHD też za 0 zł... wszystko za 139,99 + 11,90 za Eleven Sports razem 151,89 z umową na 12 mcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎08‎.‎10‎.‎2018 o 09:56, arco napisał:

Staż łącznie z Canal+ i Cyfrą ponad 20 lat, za dekoder 4K ULTRABOX 0 zł do końca umowy, pakiet VIP+, a jeśli chcę oglądać kanał C+4K muszę zapłacić.

Mam podobnie. Postanowiłem, że nie będę dopłacał mimo, że mnie na to stać,  bo zwyczajnie mnie zrobiono w jajo. Przed mistrzostwami zrezygnowałem ze starej karty Cyfry+ i wziąłem dekoder Ultrabox 4K, bo zgodnie z obietnicami sprzedawcy miałem mieć Canal+ 4K w pakiecie Superpremium+ przez cały okres abonamentowy (2 lata). Sprzedawca mnie oszukał, a NC+ w celu uznania mojej reklamacji poprosił o nagranie z rozmowy ze sprzedawcą!!! Wyobrażacie to sobie? Okazuje się, że jak rozmawiacie z NC+ to powinniście nagrywać rozmowy! Ponieważ obecnie 95 % mojego korzystania z telewizora to Netflix i inne serwisy streamingowe, to przy najbliższej okazji np. wypadnięcie kanału czy inna zmiana warunków umowy,  umowę wypowiem i nie chcę więcej słyszeć o NC+. Notabene w NC+ tylko wtedy gdy ktoś wypowiada umowę to zaczyna być traktowany jak klient, a nie jak śmieć.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...