Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wysłaniu wypowiedzenia do Cyfry+ 8 września br., dziś przyszło do mnie pisemko, że z przykrością przyjęli moją rezygnację, i prośba, by zadzwonić pod podany numer. Zadzwoniłem, powiedziałem w czym rzecz i pani zaproponowała mi 15% zniżki na pakiet komfortowy i 25% zniżki na opcje dodatkowe - CANAL+ i HBO. Oferta promocyjna - 12 miesięcy, cała umowa została zawarta na 15 miesięcy. Zapytałem, czy jest 30% zniżki, pani odpowiedziała, że posiadają tylko takie promocje. Ogólnie jestem zadowolony... Nie jest źle... opłata miesięczna przez 12 miesięcy 94,50 zł :smile: Z wynajem PHILIPSA HD PVR będzie mnie to kosztować 114,50... Pozdrawiam :]

Tylko 15 %???Cyfra schodzi na psy.Nie brałbym tego.Ja dostałem 25%.Jak takie stawki będą dawać to ich pożegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. tak chodzi o dekoder philipsa za 149zl...

interesuje mnie pakiet podstawowy plus canal plus i canal plus hd.

 

chyba z pakietem powitalnym nie mozna wziac canal plus jako dodatego co? stad mysle nad podstawowym... a moze sie jednak da?

 

i stad moje pytanie czy taniej wyjdzie promocja bp czy ten dekoder za 149zl ? umowa ma byc na rok, przy promocji bp bedzie ta umowa na rok?

 

ewentualnie mysalem nad mtv hd w pakiecie jakims nowymym?

 

a kiedy ma wejsc ta promocja 10 lecia? czytalem ze juz miala byc we wrzesniu, wrzsien minal a tu nic, wiec teraz na co czekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocje od 1 października :mrgreen:

 

- 50% rabatu na WSZYSTKIE PAKIETY przez pełne 9 miesięcy!!

- 2 pierwsze pełne miesiące opcji Premium i opcji HD - za darmo!!

- opłata uzupełniająca na pakiety i opcje - GRATIS!!

- aktywacja TYLKO 1 zł!!

- DEKODERY NA SPRZEDAŻ już od 1 zł!

- oraz dwa nowe dekodery - Pace i Strong od 49 zł!

 

Promocja na Multipakiet CANAL+ i Premium wraz z opcjami HD - 7 miesięcy z rabatem 50%.

 

Karty Pre-Paid:

- pre-paid Uniwersalny - w cenie 170 zł;

- pre-paid Premierowy - w cenie 460 zł;

Z możliwością zakupienia dekodera za 99 zł

 

Promocja z dekoderem HD za 149zł przedłużona + wszystkie opcje HD przez 3 miesiące 50% taniej

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły nowej oferty:

 

Pakiet Powitalny+ - dostępny już za 9,50 PLN, wzbogacony o kanały tematyczne produkowane przez CANAL+ Cyfrowy, czyli: ale kino!, ZigZap/Hyper, PLANETE, Kuchnia.tv i Domo. Powitalny+ będzie najtańszym pakietem na rynku zawierającym jednocześnie kanał filmowy, dokumentalny i dziecięcy.

 

Pakiet Podstawowy+ - w cenie 20 PLN, poszerzony o kanały: AXN, National Geographic Channel, Discovery Science, Discovery Travel&Living oraz Kuchnia.tv.

 

Pakiet Komfortowy+ - w cenie 30 PLN, dodatkowe kanały: AXN, AXN Sci-Fi i AXN Crime, Discovery Travel&Living, Discovery World, Discovery Science i Kino Polska.

 

To wszystko przez 10 miesiecy:) Ciekawe czy te dodatkowe kanaly zostaja na stale czy tylko sa dolaczone za darmoche przez 10 miesiecy??? jutro sie zobaczy\:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...