Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzwoniłem dziś do cyfry i usłyszałem od konsultanta, że w promocji bp trzeba zapłacić abonament za rok z góry! Może potwierdzić to ktoś, kto korzystał z tej oferty? Z góry dzięki

 

Witam,

nie prawda! Promocja BP (20% zniżki przez 11mies) to jest TYLKO z płatnościami miesięcznymi oraz dekoderem na wynajem (SD lub HD)

pozdrawiam,

 

PS. W C+ są źle poinformowani chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do mnie zadzwonili z C+(koniec umowy z końcem sierpnia po wcześniejszym wysłaniu wypowiedzenia).

Zaproponowali:

-Pakiet Komfortowy-rabat 25% z rabatem 45zł,

-Opcja Canal Plus-rabat 25% z rabatem 21.75,

-Umowa do końca sierpnia 2009r.czyli 12 miesięcy.W sumie=66.75zł+5% za pol.zapłaty=63.40zł/m-c.

Takie pakiety mnie interesują więc o inne nie pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli informacji. Po wypowiedzeniu wczoraj telefon do BOK. Po chwili dyskusji: Umowa na 13 miesięcy z tego 12 w promocji (ostatnio też tak miałem). 25% upustu na wszystko co mam czyli Komfortowy+HBO+NG HD łącznie za 70.50, a ostatni miesiąc pełno płatny (czyli wychodzi średnio około 72PLN). Nie powala, ale może być, bo wychodzi taniej niż CP (Ralax MIX 57 + umowa na HBO średnio 17.50 = 74.50). A zostaje mi NG HD... :) O inne opcje nie pytałem, bo mi odpowiada, ale wygląda, że jest 25% na wszystko co chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ostatni miesiąc umowy i jestem na etapie pisania wypowiedzenia /taka proforma/ale czytając powyższe wypowiedzi można wywnioskować ze zaproponują 25% czyli w moim przypadku wyjdzie coś 63 zł /tematyczny, opcja canal + z HD oraz Eurosport HD i NG HD/ Chy ba taniej nigdzie nie znajdę i trzeba sie bedzie tym zadowolić aczkolwiek od września ma wystartować promocja z okazji 10 -lecia cyfry /będzie ona skierowana dla wszystkich abonentów/

W tym przypadku może sie lekko wstrzymać z tą rezygnacją do września no i jest ta zwany dylemat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ja doszedłem do wniosku, że nie warto się ścierać i jak chcę oglądać to i tak płacić trzeba (nie ma nic za free). Dlatego wydaje mi się iż lepiej zaczekać na jakąś ciekawą promocję 10-letnią niż dostać 25% zniżki. Choć jest też druga strona medalu. Może się okazać, że Cyfra+ wcale nie zrobi super promocji, tylko da jakieś niewielkie bonusy (zniżki) i wtedy będzie szkoda, że nie zdecydowaliśmy się na wypowiedzenie umowy... Ja ostatnio też myslałem nad tym by umowę wypowiedzieć, ale mimo wszystko się wstrzymuję narazie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką promocją w Cyfrze+ się jeszcze nie spotkałem. :shock:

 

Pod koniec lipca do mojej mamy zadzwonił przedstawiciel platformy z ciekawą propozycją. Rodzice są abonentami jeszcze od czasów Wizji TV. Propozycja była następująca, dwie opcje dodatkowe: Canal+ i Cinemax razem, za 10 złotych miesięcznie, przez pół roku. A cennikowo obie opcje kosztują razem 49 zł. Cyfra zbiła o prawie 80%. Przeżyłem szok, gdy się o tym dowiedziałem. To wielka i bardzo miła niespodzianka. Zaczynają doceniać długoletnich abonentów. Nie muszę dodawać, że matka zgodziła się na taką niespodziankę. Mają u mnie dużego plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką promocją w Cyfrze+ się jeszcze nie spotkałem. :shock:

 

Pod koniec lipca do mojej mamy zadzwonił przedstawiciel platformy z ciekawą propozycją. Rodzice są abonentami jeszcze od czasów Wizji TV. Propozycja była następująca, dwie opcje dodatkowe: Canal+ i Cinemax razem, za 10 złotych miesięcznie, przez pół roku. A cennikowo obie opcje kosztują razem 49 zł. Cyfra zbiła o prawie 80%. Przeżyłem szok, gdy się o tym dowiedziałem. To wielka i bardzo miła niespodzianka. Zaczynają doceniać długoletnich abonentów. Nie muszę dodawać, że matka zgodziła się na taką niespodziankę. Mają u mnie dużego plusa.

Kazdy taka promocje moze miec, nie trzeba byc dlugo klientem.

Pewnie rodzice mieli HBO, czyli 29zl, teraz MP normalnie 58, a z rabatem na 6 miechów 39, czyli 10 zl wiecej za 5 dodatkowych kanalow, wiadomo ze sie oplaca :) Pisalem o tych promocjach w innym temacie. Wystarczy chciec taka opcje podlaczyc badz odlaczyc i wtedy taka promocje mozna uzyskac :)

Poza tym C+ +Cinemax cennikowo to 29zl+15 zl = 44zl :P a nie 49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek wysłałem maila by dołączyli orange sport a w piątek zadzwonili i dali promocję na multipremium tzn zamiast 68 zł mam płacić 39zł (na pół roku); i jeszcze pani z cyfry zaznaczyła że "cyfra dba o swoich klientów"; przyznam że zaczynam w to wierzyć :brawo: zaznaczam że oprócz tego mam pakiet podstawowy, axn i filmbox; w sumie teraz płacę 104,5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na Canal + za 50% przez pół roku...niech do mnie nie dzwonią nawet z czyms takim, nie maja szans. To już oferta jaką dostał KAUJ zdecydowanie ;epsza

No ja mam teraz komfortowy za 25% taniej i canal+ za 50% taniej .

 

Więc nie mów że nie jest to zła oferta dla kogoś kto jest w połowie kontraktu.

 

I w grudniu kończy mi się umowa więc ciekawe co wtedy zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj też zadzwonili z ofertą na Canal + za 50% przez pół roku czyli za 14.50 zł.

Oczywiście zgodziłem się :brawo:

 

Do mnie przedwczoraj dzwonili z podobną ofertą. Miesiąc za 1 zł, drugi za plusy, a pozostałe 4 m-ce za 1/2 ceny. Oczywiście nie zgodziłem się bo i po co mi C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w grudniu kończy mi się umowa więc ciekawe co wtedy zaproponują.

Myślisz, że sami zadzwonią z ofertą? Ja też mam umowę terminową (promocyjną), chyba do października (muszę jeszcze sprawdzić dzisiaj), i naprawdę nie liczę na to żeby Cyfra+ sama do mnie zadzwoniła z ofertą "przedłużającą" dotychczasowe warunki. Jak na mój gust to poczekają sobie cichutko, aż umowa sama przekształci się w zawartą na czas nieokreślony na normalnych już (pełnopłatnych) warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...