Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Na razie u nich technicznie trzeba poczekać na uruchomienie nowego uplinku, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie inwestował w rozbudowę multiplexu nadawczego na Kawalerii z której na początku przyszłego roku będa uciekać do nowej siedziby. Przecież trzeba wszystko zdublować w obu miejscach a na 2-3 miesiące to szkoda ludzkiej pracy i kosztów podwójnego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, wziąłem Cyfre ostatnio z ta znizka na 25% i dodatkowo pakiet AXN, gdzie jest 4 miesiace gratis i moge zrezygnowac z niego dopiero po 12 miesiacach, moje pytanie jest takie: czy moglbym zamienic te AXN na pakiet Discovery? Jak myslicie, bedzie taka mozliwosc? Zrezygnwoac nie mozna, ale ciekawe czy mozna dokonac zamiany... czekam na wasze zdanka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wezmiemy pakiet komfortowy w promocji 25% mamy do konca marca wlaczone wszystkie opcje dostakowe procz relaxxu i axn(opcja za 5zl) wlaczone gratis- i mamy mozliwosc w marcu odmowienia tych opcji bez zadnych konsekwencji- czyli do konca marca ogladamy prawie full a potem wylaczamy wszystkie dodatki i mamy komfortowy za 43.50 , ta cena przez 11 miesiecy.pozdrawiam

ps: dokladnie 18 miesiecy :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wezmiemy pakiet komfortowy w promocji 25% mamy do konca marca wlaczone wszystkie opcje dostakowe procz relaxxu i axn(opcja za 5zl) wlaczone gratis- i mamy mozliwosc w marcu odmowienia tych opcji bez zadnych konsekwencji :):):)

 

Przecież w regulaminie Cyfry jest napisane, że można sobie zmieniać pakiety na wyższe i na niższe, więc jakie mają być konsekwencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w procedurach sprzedazy mamy napisane przy komforcie rezygnacja z opcji premium w czasie promocji nie powoduje straty znizki na wybrany pakiet wiec dobrze sie orientuje jaki jest regulamin calej promocji. a juz zwykle opcje dodatkowe nie maja wplywu na nic i nigdy nie mialy- takze bierzemy komfort przez 11 miechow placimy 43,50 a dodatkowo do konca marca mamy za free wlaczone wszystkie dostepne opcje premium i dodatkowe- za wyjatkiem pakietu relaxx oraz opcji axn(za 5zl).pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć to tak:

Biorę p. KOMFORT za 58,- ze zniżką 25% na rok (1 mies. GRATIS

Dostaję opcję dodatkowe GRATIS DO 4 MIES. po czym mogę zrezygnować z nich bez dodatkowych kosztów.

Dekoder Strong dostaję za 1zł. i antenę też.

Umowa jest na 18 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]O PRAWDA!!! Tam jest tylko tak ladnie napsiane! [beep]ycie glupoty, bylem w punkcie cyfry i sie pytalem one sa gratis wsyzstie przez 4 miesiace ale to jest barne ze "ogolnie" wszystkie moga byc gratis, ale tak naprawde wybiera sie jakis tam dodatkowy jaki chcesz, mozesz se wziasc wsyzstkie ale nie masz tak ze masz odrazu za darmo, musisz wybrac ktory chcesz! i NIE MOZNA ZREZYGNOWAC po uplywie 4 miesiecy, mozesz zrezygnowac dopiero po 12 miesiacach, inaczej sie nei da, ja bym sie tak naciol bo tez chcialem wsyzstko ale jak mi koels przedstawil jaki abonament bede placil po 4 miesiacach to mi oczy na wieszch wyszly, bo tez chcialem zrezygnowac, a nie mozna! dopiero po 12 miesiacach a cyfre bralem w tym tygodniu to wiem, sam koels mowil ze tam jest tak nakrecone na tej stronce ze hoho a rzeczywsitosc ejst juz zupelnie inna, wiec jescze raz powtorze "NIE MOZNA ZREZYGNOWAC PO 4 MIESIACACH" one sa 4 miechy gratis ale po 4 musisz za nie placic! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...