Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było tak, że część abonentów Cyfry+ zjedzie tylko do Premium C+, a po resztę kanałów pójdą do N lub CP :lol:

Prosty rachunek - zamiast płacić te 38zł Cyfrze za podstawowy pakiet większość będzie wolała wziąć 2 pakiety Nki lub familijny w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to za tyle mają w promocji podstawowy z C+ 8) . Cóż to więc za rewelacja? W normalnej promocji -25% wychodzi podstawowy z C+ za 50. Ale paru jeleni zawsze znajdą, zwłaszcza n-kowiczów i polsatowców co już inne kanały mają w swoich platformach.

A za czym mam iść do Posatu? Za niższą jakością obrazu? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie.Nie zmieni to obrazu tej platformy,w dodatku to nierealne,bo ich drogie prawa nie interesuja.Moglbym sie jedynie zastanawiac gdyby taka sytuacja byla w N-ce,ale i tak OE o tym nie zdecyduje,bo jest zbyt nudna dla mnie.Jednak oferta N-ki rosnie w sile,a Cyfry stoi(czyli slabnie),wiec tylko takie przejscie jest realne,ale jak pisze z innych powodow niz OE.Polsat jako platforma dla mnie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak wy myslicie ze jak wejdize ta nowa promocja z tymi 4x canal+ to zdejma tą promocje gwiazdkowa jutro? Bo mam zamiar wlansnie wziasc jutro cyrfe z komfortem i te 4 meisiace gartis premium, tlyko wlasnie sie zastanawiam czy bedioze ta oferta wazna jescze jutro. dzownilem na infolinie i mi Pan powiedizal ze powinna byc raczej wazna ze promocje nie wchodza w poniddzialki czy jakos tak. I Pytalem o jakies nowe promocje czy cos wiadomo i powiedizal ze narazie nic nie slychac.

Wiec ajk sadzicie bedize wazna czy nie?? ;P Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta promocja ze STRONGIEM za 1 zł jest już od tygodnia w każdym punkcie i dotyczy promocji gwiazdkowej :)

 

STRONG za 79 zł jest tylko przy MULTIPAKIECIE CANAL+ za 39 zł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc multipakiet to jest nowy pakiet w cyfrze składa sie z canal+ canal+film canal sport i sport 2. i ewentualne opcja canal+hd. cena 29zł dekoder 79zł antena 1zł. zadnych rabatow ni ma na ten pakiet.

 

zakazana zmiana pakietu!!okres umowy 13 lub 18

 

cena 39 złotych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli obecna promocja wygalda tak :

 

Umowa na 18 miesiecy.

Pierwszy miesiac gratis za wszystko.

Potem za komfort 43,50 zamiast 58 przez 11 miesiecy. Kolejne 6 miesiecy po 58.

Cztery miesiece gratis opcje dodatkowe.

Potem 29 za pakiet c+ lub hbo przez 11 miesiecy (czy tez przez 11-4 miesiece gratisowe czyli w efekcie 7 miesiecy) ?

Kolejne 6 miesiecy po 39 za c+ lub hbo.

 

Tak to wyglada ? Czy jeszcze jakos inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...