Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

W sumie nie wiem, czy nie ma na co liczyć. Zawsze przy okazji świąt BN są jakieś nowe promocje, żeby w tym okresie szczególnie dużo ludzi skusić na swoją ofertę. Prwada jest taka, że w tym czasie wiele osób ma wolny czas i wtedy budzi się, że przydałaby się jakaś porządna telewizja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczamy. :lol:

 

Ale tak na poważnie, to mogliby powtórzyć promocję sprzed roku HBO i Canal+ za bodajże 1250 ZP (czy coś takiego) w grudniu, a w przypadku wcześniejszej rezerwacji (do końca grudnia?) w styczniu też.

 

To było dobre. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lekki offtopic. W najnowszej reklamie C+ "pije" do CP :D

Jeden mikołaj chwali się że maja dekoder na który można nagrywać i odtwarzać. Drugi na to że oni też a w dodatku haj definiszyn :D Oczywiście ten Mikołaj z Cyfry jest czyściutki a ten drugi jakiś taki przyszarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W reklamie, chodzi o to by przekonać do siebie ludzi. Nie brałbym tych reklam do siebie, ale sam pomysł jest moim zdaniem ciekawy. Pokazuje niby świeżość C+ i zacofanie CP :lol:

 

Mnie się podoba tekst ...Ale to tylko reklama, nie musisz jej wierzyć, sprawdź sam... Jakiś bank chyba takie cudo wymyślił i o to właśnie się rozbija. Wielu za bardzo wierzy reklamie, a później rozczarowania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem uwagę na tą reklamę bo bardzo, bardzo rzadko zdarza sie by jedna firma starała się wykazać że konkurencyjny produkt jest gorszy.

Zawsze mamy teksty zwykły, wiodący, popularny. :D Tutaj przekaz jest bardzo jasny. Mozna spodziewać sie że nastąpi odpowiedź ze strony CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której puszczą tę reklamę, bo zdaje mi się, że jej nie widziałem :D

 

Edycja RafiX: Myślisz, że na forum siedzą wróżbici i Ci napiszą dokładnie o której godzinie?

 

Edit PawelU1981

Czekaj czekaj, wróżę z fusów, to będzie pamiętnego dnia, o pamiętnej godzinie, przed pamięnym programem i po zakończeniu innego pamiętnego programu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z sieci

19 listopada ruszyła ogólnopolska świąteczna kampania wizerunkowa CYFRY+, promująca ofertę platformy oraz nowe dekodery z nagrywarką (Philips PVR HD).

 

Na potrzeby kampanii wyprodukowano telewizyjny 30-sekundowy spot reklamowy, w którym mikołaje porównują dekodery telewizji cyfrowych z nagrywarkami, wręczane tego roku jako świąteczny prezent.

Więc yacgery jeszcze zobaczysz tę reklamę :D Przypuszczam że tak kilkanaście razy dziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy: żółta kartka, powód: brak poczucia humoru

GTV: dziękuję za posta :)

 

Edit PawelU1981

To chyba, masz problem z czytaniem, moja wypowiedź miała właśnie podtekst humorystyczny :shock::?

 

Sorki tak od razu pomyślałem o Tobie, ale uwagi były łączne z Rafixem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

ŚWIĄTECZNA KAMPANIA WIZERUNKOWA CYFRY+

 

19 listopada ruszyła ogólnopolska świąteczna kampania wizerunkowa CYFRY+, promująca ofertę platformy oraz nowe dekodery z nagrywarką (Philips PVR HD).

 

Na potrzeby kampanii wyprodukowano telewizyjny 30-sekundowy spot reklamowy, w którym mikołaje porównują dekodery telewizji cyfrowych z nagrywarkami, wręczane tego roku jako świąteczny prezent. Dzięki bogatej ofercie doskonałych programów dostępnych wyłącznie w CYFRZE+ dekoder platformy daje tę przewagę, że umożliwia nagrywanie hitów filmowych, najlepszych rozgrywek sportowych oraz wielu innych interesujących programów, także w standardzie High Definition.

 

W kampanii telewizyjnej wykorzystane zostaną: TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7, TVP Info, Puls, TVN 24, TVP Sport, TVP Kultura oraz kanały własne CANAL+ Cyfrowy. Wsparciem komunikacyjnym w grudniu będą layouty prasowe, reklamy radiowe w rozgłośniach ogólnopolskich oraz świąteczna kampania promocyjna. Kreację kampanii przygotowała agencja Gruppa66 Ogilvy, spot w reżyserii Kjetila Njotena wyprodukowało Easy Hell Productions. Media zaplanował dom mediowy MPG.

 

Równocześnie z kampanią wizerunkową CYFRA+ przygotowała wspólną akcję promocyjną z firmą SHARP, producentem wysokiej jakości telewizorów HD. Każdy, kto między 19 listopada a 31 grudnia kupi nowy telewizor SHARP LCD Full HD lub HD Ready (o przekątnej 26”–52”), będzie mógł zaabonować CYFRĘ+ na preferencyjnych warunkach: oprócz rabatów w aktualnie obowiązującej promocji otrzyma dodatkowo 12 miesięcy darmowego dostępu do CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport HD oraz National Geographic Channel HD. Z oferty można skorzystać do 31 stycznia 2008, okazując w punkcie dystrybucji CYFRY+ potwierdzenie zakupu telewizora SHARP. Komunikacja o wiązanej promocji prowadzona będzie w radiu oraz w punktach sprzedaży SHARP.

 

Źródło: http://www.cyfraplus.pl

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Zastanawiające jest to TVP Sport, czyli chyba znaczy to, że kanał wejdzie do oferty Cyfry+ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...