Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informujemy jako pierwsi Cyfra+ wprowadza nowe promocje, w których klienci dostają pakiet telewizji cyfrowej już od 9,90 zł

Nowością jest dodatkowy pakiet w ceny 9,90 i jest to pakiet START HD dla klientów podpisujących umowę lub robiących przedłużenie, jako dodatkowa nawet 3 karta do umowy.

Kolejny pakiet to pakiet START HD w cenie 13 zł przez cały okres umowy 12 miesięcy po nim CANAL+START 28 zł przez pierwsze 6 miesięcy 56 zł kolejne 6 miesięcy, KOMPAKT HD 26 zł przez pierwsze 6 miesięcy 52 kolejne 6 miesięcy.

CANAL+KOMPAKT HD41 zł przez pierwsze 6 miesięcy kolejne 6 miesięcy 82 zł, OPTIMUM HD 38 zł przez pierwsze 6 miesięcy kolejne 6 miesięcy 77 zł.

CANAL+OPTIMUM HD 53 zł przez pierwsze 6 miesięcy kolejne 6 miesięcy 107 z, do pakietów KOMPAKT HD, CANAL+KOMPAKT HD, OPTIMUM HD, CANAL+OPTIMUM HD opcja HD za 0 zł przez cały okres umowy.

Pakiet SUPERPREMIUM HD w cenie 99 zł i nowość pakiet CANAL+PRESTIGE HD za 149 zł pełna oferta CYFRY+ z HBO GO I eXXXtra.

Aktywacja 99 zł pakiet START HD pozostałe 49 zł. Bezpłatne użytkowanie dekodera HD, PVR PACE 10 zł ( o zł W CANAL+PRESTIGE HD), PHILIPS PVR 5 zł, moduł CAM bezpłatne użytkowanie.

 

To na superpremium nie ma zadnej znizki ? Obecnie szlo wyciagnac ten pakiet za 89zl a teraz za 99zl.. Pff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja ciekawa,ale w pierwszych 6 miesiącach. Ceny cennikowe pakietów są z kosmosu !

Bardzo drogo i myślę, że nie warto.

Wiem, wiem, jest średnia, ale po pół roku "co drugi" uzna, że ma podwyżkę o 100%.

 

Ciekawe czemu Cyfra+ zrezygnowała ze stałego rabaru przez całą umowę przy niższych pakietach (poza pakietem Start) ???

Tak dobrze się to kiedyś sprzedawało...

 

p.s: Odpowiedziałem sobie na pytanie? "Kiedyś"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frog, mój drogi. Superpremium kosztuje 146zł. Dostajesz na niego 47zł zniżki. Czyli schodzi do 99zł. Poza tym piszesz w temacie o nowych umowach, więc tu nie ma opcji by za 89zł go mieć.

@Wonsik wydawalo mi sie ze przed wejsciem tej promocji widzialem caly czas promocje dla NOWYCH abonentow gdzie superpremium kosztowal 99zl wlasnie ze skreslona cena 146zl. Dlatego napisalem to tak ze jakby bez zmian w tym pakiecie bylo..... No i powinni do hasla PAKIETY za 50% TANIEJ dopisac NIE WSZYSTKIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do tej pory też była aktywacja do START HD za 99 zł z dekoderem więc nic sie nie zmieniło ale abo spadł z 24 zł do 13 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką dostałem odpowiedź z C+:

Witam,

Moduł CAM CI+ do pakietu START HD dostępny jest w dwóch wariantach do

wyboru:

- zakup na własność za 199zł + 99zł aktywacja,

- bezpłatne użytkowanie przez cały okres umowy + 99zł aktywacja,

Umowa na okres 12 miesięcy, stała cena 13zł przez cały okres umowy.

Pozdrawiam i zapraszam do salonu CYFRY+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część z forumowiczów pisze że nowa oferta cyfry jest ''nie bardzo'' .Z ciekawości wszedłem do konkurencji z ''n'' a tam tylko 4 PAKIETY do wyboru i dek PVR od pakietu 69 zł + aktywacja 99 :) (najtańszy pakiet za 50zł). Zobaczcie sami http://img100.imageshack.us/img100/3227 ... wanied.jpg . .Czyżby cyfra ''ence'' namieszała z promocjami, bo oferta bardzo,ale to bardzo zbliżona do naszej ''cyfrowej''? .Osobiście stwierdzam żę Cyfra dalej ma najlepszą ofertę i po prostu dobija' leżącego ''niebieskiego bąbla'' :brawo:

Nie jestem ''fanbojem''cyfry ale to pokazuje że fuzja coraz bliżej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle zamawiam "takie, i takiego" przez telefon.

Ostatnia rozmowa z działem sprzedaży utwierdziła mnie w poglądzie, ze troszkę sie ściemniło w zbycie C+ po decyzjach z jesieni i wiosny (skurczyła się pewnie lista abo) bo rozgorączkowanie marketingowca wskazywało, ze troszkę grunt pali się pod nogami i chcą wykazać się drobnymi sukcesami.

Po przyjrzeniu się dokładniejszym, z tej promocji można wyciągnac niezłe kalkulacje, ale...

... bo obnizka Startu z 24 na 22 zł (biorac pod uwagę prepaid - merytorycznie to samo - ok.16 zł to ŻADNA uwagi godna REWOLUCJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W poprzedniej ofercie za 24 zł też była aktywacja 99 zł :read: Czyli aktywacja została na tym samym poziomie, a cena spadła z 24 zł na 13 zł przy tych samych kosztach wejściowych, jak ktoś bierze sama kartę to miał aktywację 1 zł i teraz też ma aktywację 1 zł :read:

 

Gdyby kiedyś była niższa aktywacja a teraz wyższa to rzeczywiście nie byłoby faktycznej obniżki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak to jest, właśnie dziś stałem się abonentem Cyfry+ plus w pakiecie Start HD, bez dekodera, za 13 zł miesięcznie przez 12 miesięcy plus 1zł za aktywację :)

wszystko jest ok, tylko:

- to HD to nie jest takie całkiem HD, trochę tu Cyfra ściemnia, logo kanału może i ładne, ale reszta .... wstyd, tak oszukiwać klientów

- oświećcie mnie proszę, czy Hyper+ i teleToon+ to jeden program tylko o różnych porach nadawania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...