Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi dlaczego gorzej? Jak dla mnie to jedynym minusem jest fakt, że dekoder nie stanie się własnością.

To jakby koronny argument, własność to zawsze właśność - fundamentalne prawo.

Z plusów to widzę:

1. Taniej niż na własność.

O 29 zł, to nie tak dużo.

2. Nie płacisz za dzierżawę dekodera przez całą umowę, nie ważne jakie aneksu itd.

To niewątpliwie plus, aczkolwiek jak napisałem 29 zł to niedużo.

3. Dożywotnia gwarancja, póki dzierżawisz dekoder gwarancja obowiązuje.

Tu widziałbym pozytyw. Ta standardowa gwarancja 2-letnia ulega przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Dożywotnia gwarancja, póki dzierżawisz dekoder gwarancja obowiązuje.

Tu widziałbym pozytyw. Ta standardowa gwarancja 2-letnia ulega przedłużeniu?

Tu nie chodzi o przedłużenie gwarancji tylko o to, że nie jesteś właścicielem tego sprzętu więc sprawa ewentualnych napraw Cię nie interesuje. Jeśli sprzęt ulegnie awarii to zwracasz go właścicielowi, a on (czytaj operator) wydaje Ci nowe urządzenie, które w dalszym ciągu będziesz bezpłatnie użytkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest dość istotna ponieważ w ofertach dla nowych Klientów nie ma już możliwości zakupu Sagemcoma HD na własność, tylko darmowy najem :-)

 

Najem jest na cały okres umowy a nie okres minimalny, czyli dopóki nie zrezygnujecie z danej umowy macie wynajem za free, nawet za 3 lata :-)

 

Możliwość zakupu Sagemcoma zostaje bez zmian w Multiroomie za 149 zł

 

Dobrze, że przedłużyłem umowę i kupiłem na aneks dekoder :).

 

Weźcie, jeszcze jedną rzecz pod uwagę, po umowe dekoder kupiony owszem staje się bez karty niezdatny, jednak przecież można go sprzedać i odzyskać włożne pieniądze :).

 

A tak 99zł haraczu dla Cyfry+ i do zwrotu :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przedłużyłem umowę i kupiłem na aneks dekoder :).

 

Weźcie, jeszcze jedną rzecz pod uwagę, po umowe dekoder kupiony owszem staje się bez karty niezdatny, jednak przecież można go sprzedać i odzyskać włożne pieniądze :).

 

A tak 99zł haraczu dla Cyfry+ i do zwrotu :twisted: .

Nie chcę sprowadzać Cię na ziemię, ale nie zapominaj, że całkowicie nowe (nieużywane) SAGEMCOMy można sprzedać na znanym portalu aukcyjnym za jakieś 150zł. Dodatkowo, do tego trzeba doliczyć prowizję dla administratora portalu, którą pobierze od Ciebie po sprzedaży w/w terminala.

 

Więc jak myślisz? Ile możesz wziąć za taki sam, kilkuletni i używany dekoder SAGEMCOM? Moim zdaniem niewiele, a już na pewno nie tyle żeby udało Ci się "odzyskać włożone pieniądze"...

To będzie bat dla przedłużających umowę. Ale przedłużaj na niezbyt korzystnych warunkach albo rezygnuj i podpisuj nową umowę na święta ale... zapłać ponownie aktywację.

Pod warunkiem, że przedłużający umowę nie ma swojego, niezależnego od operatora sprzętu do odbioru CYFRY+. Ja mam dekoder HD (z czytnikiem kart oraz wejściem na moduł CI) i chwalę sobie niezależność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko że po umowie, to będzie jakieś 18 miesięcy lub w gorszym przypadku 23 miesiące. Ciekawe czy sprzedaż dekoder bez gwarancji w takiej cenie by przynajmniej wyjść z minimalnym minusem.

 

Za 18 miesięcy, dekoder będzie miał jeszcze 6 miesięcy gwarancji ,a 29 zł to spokojnie za niego weźmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym podpisać nową umowę z cyfrą, jeśli wybiorę pakiet canal+kompakt w cenie 60 zł dla internautów, bez dekodera, ponieważ takowy posiadam i podpiszę umowę np 2 lipca to za lipiec nie będę miał opłaty? a jak wygląda sprawa z opłatą aktywacyjną? przy samej karcie też jest naliczana? czy tylko w momencie wzięcia dekodera? dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Zamówiłem pakiet C+Start przez internet, i 2 lipca podpiszę umowę, a więc do końca miesiąca nie trzeba będzie nic płacić. Opłata aktywacyjna w przypadku samej karty wynosi 1 zł. W przypadku dekodera SD również 1 zł, a w przypadku dekodera HD, 99 zł (oraz cena dekodera, o ile jest on na własność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie promocji dla abonentow innych platform.

Obecnie posiadam cyfrowy polsat, od 5 lat, umowy juz nie mam, nawet nie wiem czy ja nie wyrzucilem, ale mam dalej aktywna karte polsatu na ktora co miesiac place przez internet, tak ze mam ten pakiet za 14.90.

Chce zrezygnowac z niego i wziasc cyfre start. Jak mam im udowodnić że jestem abonentem cyfrowego polsatu jak nie mam umowy, mam tylko karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...