Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko dzisiaj zamówiłem na infolinii Canal + Kompakt z Pace 2221. Z tego co się orientuję umowy są na 23 miesiące. Gdy pracownik reasumował zamówienie wymienił umowę na 19 m-cy. Ja dla pewności pozwoliłem sobie powtórzyć po nim jaki pakiet, dekoder jaka cena i czas trwania umowy - co oczywiście potwierdził. Czy jeżeli zdarzyłaby się sytuacja że w dniu jutrzejszym gdy będę podpisywał umowę pracownik w punkcie stwierdzi, że musiałem źle usłyszeć etc., i będzie mi wciskał umowę na 23 miesiące czy mogę się w jakikolwiek sposób wspomóc rozmową telefoniczną która rzekomo była nagrywana? Czy to moja niewiedza i umowy są na 19 m-cy?

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potwierdził to o czym mówisz, to w momencie podpisywania aneksu przeczytaj dokładnie czy jest właśnie tak jak miało być czy może inaczej. Jeżeli okaże się, ze 23 miesiące a nie 19 to wtedy łapiesz za telefon, dzwonisz do CTA i składasz reklamację z dokładnym opisem sytuacji. Cyfra sobie rozmowę odsłucha i jeżeli potwierdzi się, że konsultant obiecał Ci umowę na 19 miesięcy w tym 3 miesiące gratis to takie właśnie warunki zostaną Ci zaoferowane po procesie reklamacyjnym. Odpowiedź na reklamację otrzymasz najpewniej w ciągu 1-2 tygodni od złożenia reklamacji. W moim przypadku trwało to niecały tydzień mimo 30 dni "ustawowego" czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie masz szansy na umowę 19 miesięcy i w tym 3 gratis :? Ani konsultant ani dystrybutor nie ma możliwości modyfikacji ofert dla nowych klientów :? Takie możliwości są tylko jak jesteś już abonentem i konsultant przedłużając umowe pomyli się i złożysz reklamacje to wtedy zostanie rozpatrzona pozytywnie 8)

 

Dystrybutor da Ci do podpisu standardową umowę na 23 miesiące w tym 3 pierwsze gratis i nic z tym nie zrobisz :?

 

P.S. Od dzisiaj zniesiona zostaje opłata aktywacyjna 49 zł za opcję Relaxxx oraz zostaje obniżona cena miesięczna na 21 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś podpisałem właśnie taką umowę z Cyfrą+ kilka dni temu na pakiet Optimum. Teraz chciałbym się dowiedzieć jak mogę dorzucić do niej opcję Optimum HD z 9 takimi kanałami za 11 zł/m-c i na jak długo taka opcja by mnie obowiązywała? Dziwne, że w ICA takiej opcji w ogóle nie mam dostępnej do włączenia (są tylko HBO, Multi, FIlmbox, Cinemax i Mezzo na 14 m-cy) a w a konsultant też jej nie mógł się doszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Od dzisiaj czyli od 17 czerwca następuje modyfikacja oferty dla nowych klientów podpisujących umowę 8)

 

W przypadku wykupu pakietu z HD oferowane są dekodery bez dysku twardego w formie bezpłatnego wynajmu na cały okres umowy zamiast zakupu na własność 8) Opłata za wynajem dekoderów PVR pozostaje bez zmian :D

 

Aktywacja 99 zł również bez zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Różnica jest dość istotna ponieważ w ofertach dla nowych Klientów nie ma już możliwości zakupu Sagemcoma HD na własność, tylko darmowy najem :-)

 

Najem jest na cały okres umowy a nie okres minimalny, czyli dopóki nie zrezygnujecie z danej umowy macie wynajem za free, nawet za 3 lata :-)

 

Możliwość zakupu Sagemcoma zostaje bez zmian w Multiroomie za 149 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest dość istotna ponieważ w ofertach dla nowych Klientów nie ma już możliwości zakupu Sagemcoma HD na własność, tylko darmowy najem :-)

 

Najem jest na cały okres umowy a nie okres minimalny, czyli dopóki nie zrezygnujecie z danej umowy macie wynajem za free, nawet za 3 lata :-)

W takim wypadku to rzeczywiście jest dobra opcja.

 

To czekamy na tańsze PVRy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi dlaczego gorzej? Jak dla mnie to jedynym minusem jest fakt, że dekoder nie stanie się własnością. Z plusów to widzę:

1. Taniej niż na własność.

2. Nie płacisz za dzierżawę dekodera przez całą umowę, nie ważne jakie aneksu itd.

3. Dożywotnia gwarancja, póki dzierżawisz dekoder gwarancja obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj czyli od 17 czerwca następuje modyfikacja oferty dla nowych klientów podpisujących umowę 8)

 

W przypadku wykupu pakietu z HD oferowane są dekodery bez dysku twardego w formie bezpłatnego wynajmu na cały okres umowy zamiast zakupu na własność 8) Opłata za wynajem dekoderów PVR pozostaje bez zmian :D

 

Aktywacja 99 zł również bez zmian :D

Czy dobrze rozumiem, że biorąc terminal HD w bezpłatną dzierżawę na okres całej umowy trzeba zapłacić 99zł za aktywację tegoż sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...