Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w rozmowie z biurem sprzedaży C+ konsultant stanowczo zapewniał, że promo od innego operatora od 1. czerwca znacznie się pogorszy lub wypadnie z oferty. Musi tak gadać czy Cyfrze znudziły się te warunki?

Mimo wszystko mam ochotę zaryzykować do 2.06. zyskać (lub przegrać) proratę czyli 52 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicałem się dowiedzieć w szczególności od CYFRA.TV czy aby napewno jest tak że jesli np. wziąłbym Pakiet START +CANAL (umowa na 19 miesięcy) a np. po roku czasu zmienił na pakiet KOMPACT (a co jesli by nie było takowego?) to czy Cena promocyjna 62 zł by dalej obowiązywała czy jednak kwota 76 zł ? Z góry dzięki za Odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak w N. Ta niby promocja za 48zł, później 59zł będzie trwać już chyba po wsze czasy. Oni dobrze wiedzą że standardowe ceny mają za wysokie więc je obniżają nazywając to promocją.

Z paru względów m in. marketingowych jest opłacalny taki dualistyczny cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, chce wziąc pakiet kompakt bez canalu +, powiedzmy że po 1 miesiącu gratisu (dla abo przechodzących z innych platform) chce zmienić go na kompakt + canal+ (już wiem że będzie to cena rabatowa czyli 62zł), tylko zastanawiam się czy kolejne dwa miesiące gratisu będą obwiązywały na cały pakiet kompakt canal+?

I drugie pytanie, kiedy najkorzystniej podpisac umowe? Chodzi mi o to w jaki sposob liczone są miesiące wg cyfry, czy jesli podpisze umowe np. 28 maja to teoretycznie caly maj liczyć się bedzie jako miesiąc gratisowy, czy tez gratis rozpoczyna się z dniem podpisania umowy 28.05 do 28.08?

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu w którym podpisano umowę jest równocześnie pierwszym z 15, 19, 23 itp. miesięcy Okresu Minimalnego. Umowa podpisana 28.05, okres minimalny zacznie obowiązywać od dnia 1.06 na okres tylu miesięcy na ile podpisana jest umowa. Chyba, że umowa podpisana jest 1 dnia miesiąca, wtedy liczy się od tego samego dnia.

 

Jeśli umowę podpisałeś 28.05 to do końca maja jest gratis, a następnie 3 kolejne miesiące również są gratis.

Jeśli umowę podpiszesz 2.06 to do końca czerwca jest gratis i ten czas nie jest liczony do Okresu Minimalnego - Czas trwania umowy zacznie się od 1.07 i od tego momentu liczysz 3 miesiące gratis.

 

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co piszesz bardziej opłaca się podpisać umowę po 1 dniu danego miesiąca bo de facto wtedy mamy prawie 4 miesięcy gratis, dobrze kumam?

To jeszcze tylko powtórze pytanie co z dodaniem pakietu np. canalu + do pakietu kompakt w okresie powiedzmy 2 miesiąca gratisu, czy wtedy dalsza czesc gratisu czyli 3 miesiąc obowiązuje dla całego "nowego" pakietu czyli kompakt i canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj podpisałem umowę z Cyfrą+ w promocji na pakiet Optimum z opcją multiroom za 62 zł/m-c na 23 miesiące z czego trzy pierwsze miesiące są gratis tzn. muszę tylko płacić 10 zł/m-c za multiroom. Właśnie zainstalowałem obie karty w dekoderach i wszystko działa jak powinno! No to teraz muszę się przyzwyczaić do dwa razy większej liczby kanałów polskojęzycznych niż miałem do tej pory i do telewizji cyfrowej w ogóle (EPG itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet wybierasz?

Dla pakietów wyższych niż START i CANAL+START, cena dekodera SD wynosi 49zł + 1zł aktywacji. Dla pakietów START i CANAL+ START cena dekodera SD wynosi 99zł + 1zł aktywacji. Do multiroomu dekodera SD kosztuje 99zł bez żadnych dodatkowych aktywacji, kaucji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...